Jelikož jsme si před nějakou dobou nechali odstranit plíseň od A SERVIS LIPKA, s.r.o., Odstraňování plísní, a byli jsme s nimi moc spokojení, tak bych jim touto formou chtěla poděkovat za jejich dobře odvedenou práci. U nás doma se začala tvořit plíseň, kterou jsme se samozřejmě ze začátku snažili odstranit sami, jenže to nikam nevedlo. Plíseň se vždycky vrátila zanedlouho zpátky.

Věděla jsem, že vzdušná vlhkost by měla být okolo 50–60 %, a že když je vyšší, tak už je to problém. A taky jsme se to snažili dodržovat, ale asi to nestačilo. Takže jsme kontaktovali úklidovou firmu A SERVIS, o níž jsme věděli, že nabízí službu likvidací plísní Praha. A byli jsme nadmíru spokojeni. Zeď očistili tak, že vypadá jako nová a jejích nátěr LSG se postaral o to, že se plíseň už nevrátila.

Takže pokud hledáte…

Takže pokud hledáte skutečně účinnou zbraň proti plísni, tak doporučuji LSG od A SERVIS. Je to vážně ta nejlepší věc, jakou jsem na plíseň kdy vyzkoušela a těžko říct, jestli bych našla něco lepšího. Zaměstnanci této firmy jsou navíc velice milí a spolehliví a opravdu dobře se mi s nimi spolupracovalo. Cena byla také přijatelná, když uvážím, jak dobrou práci odvedli, a jak to proběhlo všechno rychle.

Nenapadá mě opravdu nic, na co bych si mohla stěžovat. Skvělé je, že nabízí i řadu dalších služeb, tak až budu někdy potřebovat vyčistit koberec, či umýt okna, vím, na koho se obrátit. Věřím, že všechny jejich služby jsou stejně kvalitní jako jejich odstraňování plísně. Koneckonců na všechny jejich služby jsou na internetu pozitivní recenze.