Už dávno neplatí, že sušiče rúk sú výhradne záležitosťou obchodných centier, nemocní, reštaurácií či hotelov. Postupom času sa stávajú súčasťou mnohých moderných domácností, ktoré si veľmi dobre uvedomujú ich neprekonateľné výhody. Ekologický sušič rúk vysuší vaše ruky behom niekoľkých sekúnd, a to bez toho, aby roznášal baktérie okolo seba. Je vyrobený z vysokokvalitných antibakteriálnych materiálov, ktoré eliminujú vznik baktérií, a práve preto je voľbou číslo jeden spokojných zákazníkov. Pýtate sa, aké sú ďalšie dôvody, prečo by mal byť ekologický sušič rúk súčasťou vašej domácnosti či firmy?

susic ruk ecostep

Sušič rúk novej generácie

Ekologický sušič rúk ECOSTEP sa môže pochváliť najmodernejším digitálnym motorom novej generácie, ktorý bol vyvinutý za účelom bezproblémovej prevádzky tohto sušiču. Vysoká životnosť, plynulý chod, rýchle prúdenie vzduchu, vysoký výkon motora i nízka spotreba sú dôvody, prečo by nemal chýbať sušič rúk ani vám! Ak chcete ročne ušetriť náklady za energie, nikdy to nebolo jednoduchšie, ako teraz!

Eliminácia nepríjemných pachov

Sušič rúk, ktorý obsahuje špeciálny filtračný systém, dokonale neutralizuje pachy spojené s toaletami. Práve preto je vhodný ako osviežovač vzduchu, ktorý je oproti bežným osviežovačom šetrný k životnému prostrediu a nenáročný na údržbu. Ak túžite po čistej a sviežej atmosfére, sušič rúk s neprehliadnuteľným elegantným dizajnom je ideálnou voľbou.

Mimoriadne hygienická prevádzka

Bezdotyková prevádzka i jedinečný tvar, ktorý zabraňuje stekaniu vody na podlahu sú ďalšie dôvody, prečo siahnuť po sušiči rúk, ktorý je dokonca vhodný všade tam, kde sú zvýšené požiadavky na hygienu. Nemusíte sa obávať náročnej údržby, keďže voda steká do nádoby, a teda prístroj ostáva suchý. Vyberte si z viacerých farebných prevedení a spoznajte výhody, ktoré prináša toto revolučné riešenie.