Som maliarka a predávam svoje obrazy v jednom malom obchodíku v centre Bratislavy. Niekoľko obrazov mám vystavené vo výklade, čo je vlastne prakticky moja jediná reklama. Takže je pre mňa naozaj dôležité, aby výklad bol stále čistý a obrazy sa v ňom dobre vynímali. Preto som ho čistila prakticky každý druhý deň. Asi po roku tejto driny som si povedala, že bude lepšie si to vyčistiť upratovaciu firmou a dať si na výklad impregnáciu alebo niečo také, pretože takto to predsa nemôžem stále robiť. – Výškové umývanie okien

umývanie výkladov obchodov

 

Sadla som si…

Sadla som si teda k počítaču a hľadala upratovaciu firmu, ktorú by som si ešte mohla dovoliť a ponúkala práve aj impregnáciu na sklo. Po vyberanie som nakoniec zvolila A SERVIS LIPKA, s.r.o.Výškové umývanie okien. A dodnes si ich služby nemôžem vynachváliť. Už len samotné dohováranie ma hrozne upokojilo. Na centrále som hovorila hrozne s milou slečnou, ktorá bola hrozne milá a všetko mi vysvetlila. Pretože ja si ešte nikdy nič od upratovacej firmy neobjednávali, tak som úplne nevedela, ako to chodí. Po dohovore prišli dvaja zamestnanci a výklad vyleštili na nepoznanie, vážne.

Boli veľmi rýchli a šikovní a hlavne výklad umyli tak, že sa leskol ako zrkadlo. Potom mi naniesli aj impregnáciu, o ktorú mi išlo vlastne najviac a to bola pre mňa najväčšia výhra. Po nej sa výklad vážne toľko nešpiní. Špinu možno umyť prúdom vody, takže sa o ňu už nemusím prakticky starať. Takže umývanie výkladov Bratislava od A SERVIS určite odporúčam. A aj ich ďalšie služby, pretože ich servis zahŕňa aj čistenie a kobercov a podláh, odstraňovanie plesní a dokonca odstraňujú aj grafity.