Naša reštaurácia si zakladá na kvalite. Používame kvalitné suroviny, ktoré naši prvotriedne kuchári spracovávajú čo najšetrnejšie, aby zachovali ich živiny a zaistili skvelú chuť. Nikdy nepoužívame obité riady, ako je to bohužiaľ v mnohých reštauráciách. Personál si dopredu dôkladne preverujeme a zamestnávame teda len veľmi schopných a milých zamestnancov. podlahy Bratislava, umývanie

ako umyť drevenú podlahu

S rovnakou dôslednosťou sa zaoberáme čistotou v reštaurácii. Naša upratovacia čata dennodenne zabezpečuje skoro až sterilnú čistotu. S čím si ale ani oni nedokážu poradiť, sú naše podlahové parkety. Uznávam, nie je to najpraktickejší materiál, ktorý sme mohli v reštaurácii použiť, ale tak už to je a nechceme na tom v dohľadnej dobe nič meniť. Avšak naši upratovači si s ich vyčistením nevedia úplne dať rady. Samozrejme ich vytierajú každý deň, ale nečistoty, ktoré k nám naši hostia nosia na svojich topánkach, sa usadzujú hlboko v parketách a obyčajný upratovanie na ne nestačí.

Dohodli sme sa…

Dohodli sme sa, že si raz za čas necháme urobiť generálne strojové čistenie podláh, aby to u nás nevyzeralo zanedbane. Kontaktovali sme A SERVIS LIPKA, s.r.o.podlahy Bratislava, umývanie, a dohodli sa na všetkom potrebnom. Ubezpečili nás, že na čistení používajú šetrnú čistiacu zásaditú chémiu, ktorá parkety nepoškodí, ale aj napriek tomu ich vyčistí do hĺbky.

Hneď prvé čistenie servisom dopadlo k našej najväčšej spokojnosti. Kotúčový stroj si poradil s hlboko zanesenými nečistotami a výkonný vysávač je potom všetky spoločne aj s vlhkosťou odsal a podlaha bola krásne čistá a suchá. Na záver parkety ešte vytreli čistou vodou.

Po tejto veľmi dobré skúsenosti sme sa s A SERVISOM dohovorili na dlhodobej spolupráci a sme s nimi stále spokojní.