Keď Vám prvé jarné slnko posvieti do okien a Vám dôjde, že už by nutne potrebovali umyť, je na čase ich umyť, alebo …ak sa Vám do umývania okien nechce rovnako ako mne, môžete sa nechať inšpirovať. Ja normálne, že všetko zvládam sama, ale tentoraz sme trávili prvé Vianoce s úplne celou rodinou dohromady u nás doma. – Výškové práce čistenie Bratislava

Veľa ľudí, veľa práce. A upratovania už som mala tiež až nad hlavu. Po dlhšej dobe som si chcela len poriadne oddýchnuť, a tak možno chápete, že sa mi do umývania okien veľmi nechcelo. Špinavé okna nám ale veľmi dobrú vizitku nerobili. Preto mi napadlo jednoducho vyskúšať upratovaciu firmu. Viem, že pár mojich kamarátok už to tiež vyskúšalo.

Perfektné rychlé umývanie

Dostala som tip na firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o., Výškové práce čistenie Bratislava, preto som ďalej už nehľadala. Dohovorila som sa s nimi na termíne umývania a manžela s deťmi som v tej dobe poslala na výlet. Nevedela som, ako dlho môže pracovníkom A SERVISU umývanie okien trvať, preto som rodine výlet radšej naplánovala na celý deň. To som ale ani nemusela. Naše tri poschodia domu sú pre mňa výzva, pre týchto pracovníkov ale očividne hračka. Všetko šlo úplne skvele. Žiadne zbytočné prestávky a prestoje. Len páni, ktorí perfektne zvládajú svoju prácu. Vyčistiť, vyleštiť a je hotovo.

Všetko stihli zvládnuť o veľa skôr, ako som myslela. Navyše výsledok sa mi veľmi páčil. Je naozaj výhodné poznať takú firmu, akou je A SERVIS. Jej služby mi určite ešte pomôžu. Nechajte sa inšpirovať a tiež ju vyskúšajte. Iste nebudete ľutovať.