Už tri roky sa starám o krásny penzión. Je tu šesť izieb pre našich hostí, recepcie a samozrejme sociálne zariadenie. Izby máme vo vzornom poriadku. O tie sa stará náš personál. Každá izba je príjemne a vkusne vybavená. Okná Bratislava, umývanie

Chodby a izby hotela pokrývajú koberce, ktoré nechávame pravidelne čistiť pracovníkmi spoločnosti A SERVIS LIPKA s.r.o., Okná Bratislava, umývanie. Ich strojové vybavenie a značková čistiaca chémia si poradí s nečistotou, baktériami a parazitmi, na ktoré my nestačíme. Každý vyčistený koberec je krásne prevzdušnený, vydezinfikované a hotel prevoňaný čistotou, a potom sme my aj naši hostia spokojní.

umývanie výkladov    umývanie presklenných stien    umývanie lodžií

A za tie roky…

A za tie roky spolupráce so spoločnosťou A SERVIS musím povedať, že som veľmi spokojná. Vždy vyhovie mojim požiadavkám. Pracovníci spoločnosti sú príjemní a k svojej práci pristupujú naozaj svedomito.

Preškolený personál si poradí ako s čistením kobercov, tak s umývaním okien. Áno, na umývanie okien si tiež služby objednávame. Okien veľa nie je, ale niektoré sú ťažko dostupné a hlavne presklenú strechu recepcie, nie je jednoduché umyť. A každá z mojich pracovných síl si na umývanie okien vo výške netrúfa.

Prečo im teda nepomôcť a prácu neuľahčiť.

Pracovníci k nám na penzión dochádzajú v pravidelných servisných cykloch, podľa dohody. Okná Bratislava, umývanie

umývanie okien cena za m2cena umývanie okiencenník umývanie okien

V zimných mesiacoch…

V zimných mesiacoch cykly umývania predlžujem, ale v sezóne, letných mesiacoch, máme zmluvu na 14-dňové cykly, aby bol náš hotel ako lusk. Môžem si vybrať aj čas tak, aby sa nezasahovalo chod penzióne a nerušil našich hostí pri ich pobytu.

Obdivujem vždy prácu A SERVIS vo výške, pracujú na vyvýšených plošinách, odstránia nečistotu z rámov, parapetov a okien samotných, mávnutím prútika.

Naozaj veľmi dobrá spolupráca s kolektívom pracovníkov spoločnosti A SERVIS LIPKA s.r.o. mi dovoľuje odporučiť ich služby.

výškové práce výškové umývanie okien ako vyleštiť okná