Moja dcéra bola tehotná a už mala blízko do termínu pôrodu, takže chytila syndróm „hniezdenia“ a chcela mať všetko nachystané na príchod bábätka. Pomáhala som jej, akosom mohla, predsa ju nenechám tehotnú umývať okná, vysávať atd. Poprosila ma ešte, že by chcela mať i krásny koberec, lenže ten ich už vypadal po niekoľkých rokoch používania opotrebované. Tak som jej povedala, že to zariadim a bude ho mať úplne luxusný. To som ešte nevedela, že ma čaká kopec práce s hľadaním vhodnej firmy. Trnava koberce, čistenie

ako vyčistiť koberecako odstrániť škvrny na kobercičím vyčistiť koberec

Tak som nabehla…

Tak som nabehla na internet a zadala si čistenie kobercovBratislava a vyšlo mi tam niekoľko firiem. Začala teda takmer detektívna práca a začala som čítaťponuky a porovnávala ceny a služby. Veľa firiem ponúka extrakčné či parné čistenie. Čo je celkom škoda, pretože tieto metódy nie sú extra účinné a koľkokrát koberec dopadne ešte horšie, než bol predtým. Takže som musela čítaťďalšieponuky, až som natrafila na strojové čistenie kobercov. Prečítala som si, čo to obnáša a aké to má výsledky. Podľa recenzií bolo veľa zákazníkovs touto metódou spokojných. Tak som sa rozhodla pre firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., Trnava koberce, čistenie,  ktorá sa touto metódou zaoberá a mala najviac spokojných zákazníkov.

Na centrále som si dohodla termín hneď na druhý deň. V práci som si vzala dovolenku, aby som mohla byť prítomnápri čistení. Dcéru som poslala s kamarátkou von, aby bola prekvapená, keď sa vráti. Prišli dvaja pracovníci firmy a vysvetlili mi, akobude všetko prebiehať. Obhliadli si veľkosť koberca a mieru zašpinenia, aby mohli aplikovať správne množstvo chémie, ktorá sa na koberec dáva z toho dôvodu, aby na seba naviazala všetku špinu s roztočmi, baktériami a alergény. Pôsobia i dezinfekčne, čo je výborné, zvlášť keď sa v domácnosti vyskytuje i zviera a má prísť bábätko. Musela sa nechať nejakú dobu pôsobiť, aby bol výsledok čistenia efektívny.

starostlivosť o svetlý koberecúdržba kobercelacné čistenie kobercov

Po uplynutí doby…

Po uplynutí doby pôsobenia chémie, začali koberec kefovať kotúčovým strojom s vysokým šampónovacou kefou, ktorou sú schopní vyčistiť i koberce s vysokým vlasom. Prechádzali ním poctivo po celej ploche koberca, na ktorom za strojom vznikala pena s naviazanou nečistotou. Potom pustili vysoko účinný turbo vysávač, ktorým odsali všetku penu z koberca. Až skončili s vysávaním, vyskúšalasom koberec hmatom a bol takmer suchý, nadýchaný a farba vyzerala priam božsky.

Keby som pri tom nebola na vlastnej koži, neverila by som, že to môže dopadnúť tak skvelo. Zošľapané  vlasy sa opäť vzpriamili a koberec opäť pôsobil dojmom, ako by sme ho práve doviezli z obchodu. Myslím, že som vybrala tú správnu firmu na čistenie kobercov a týmto by som chcela firme A SERVIS veľmi pekne poďakovať, že tak krásne a poctivo vyčistili koberec pre moju dcéru. I moja dcéra bola naozaj príjemne prekvapená, ako to všetko dopadlo. Určite ich služby veľmi rady obeodporučímeďalej. Trnava koberce, čistenie

najlacnejšie čistenie kobercovľahké čistenie kobercovrýchle čistenie kobercov