Potreboval som u seba v reštaurácii vyčistiť podlahu. Naozaj už volala o pomoc. A tiež je veľmi dôležité, aby prostredie, ako je reštaurácia, vyzeralo čisté. Záležalo mi aj na výbere firmy, aby podlahu vyčistili pred otváracou dobou včas ráno. Dal som na odporúčanie kamarátky a zavolal si firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o.Bratislava podlahy, čistenie. Už len komunikácia ma prekvapila a bol som rád za tak profesionálny prístup. Ten totiž už málo kde vidíte či počujete.

Dal som na odporúčanie kamaráta a dobre som urobil

Vôbec nebol problém to, že potrebujem vyčistiť podlahu včas ráno. Povedal som aj približnú rozlohu a za dva dni čakal príchod pracovníkov. Doviezli so sebou stroj, ktorý mali na vydrhnutie podlahy. Očividne je stroj veľmi ťažký, keď som videl ako ho z auta vyberajú. Nedalo mi to a spýtal som sa, či mi ten stroj podlahu nejako nezničí. Ale upokojili ma, že sa to stať určite nemôže. Jeho váha je tak vysoká preto, aby sa dostal do škár a motívov, ktoré na podlahe mám. Teda poviem vám, je to super vec. Podlahu mi tým krásne vydrhli. A to za pomoci chémie, ktorú nechali pred drhnutím niekoľko minút pôsobiť. Medzi tým sa so mnou príjemne rozprávali. Bolo to super. Krásna práca a aj prístup.

Na podlahu naniesli vosk, ktorý ju ochráni pred škrabancami

Moja špinavá podlaha prežiarila celú reštauráciu. Ale zistili sme, že je pri vchode škaredo poškriabaná. Tak mi odporučili ju nechať zbrúsiť a že mi ju po tom navoskujú. Nechal som ju teda, ako povedali, zbrúsiť a následne sme sa dohovorili na ďalšom termíne na voskovanie podlahy v celej mojej reštaurácii. Je to už nejaký čas, čo som tu mal pracovníkov, ale podlaha je stále krásna a navyše chránená voskom. Ak sa aj vy chcete rozhodnúť pre krásne vyčistenú podlahu, tak neváhajte kontaktovať túto firmu. Mám s ňou naozaj dobré skúsenosti, ktoré možno vidieť v dnešnej dobe už len zriedka. Väčšinou sú remeselníci nepríjemní a svoju prácu odfláknu. S týmito pracovníkmi som sa ale moc dobre pobavil. Tiež mi vysvetlili ako sa o podlahu starať, aby bola stále pekná a neprepadala silným nečistotám.