Potrebujete kvalitnú upratovaciu firmu na čistenie a tepovanie kobercov? Spoločnosť A SERVIS LIPKA, s. r. o., Bratislava koberce, čistenie, patrí medzi skúsené firmy realizujúce kvalitné a generálne strojové čistenie kobercov. Vykonávame jednorázové, aj pravidelne sa opakujúce strojové čistenie. Náš kartáčový kotúčový stroj, ktorý spolu s chemickým roztokom HDR TS 40 využívame, má až 18 cm dlhé mäkké štetinky. ( Bratislava koberce, čistenie )

čistenie kobercov po celom slovensku ako odstrániť škvrny z koberca profesionálne ako vyčistit ogrcany koberec

Aj s ich pomocou…

Aj s ich pomocou dosahujeme šetrné vnikanie do hĺbky koberca, a zároveň bránime jeho poškodeniu. Chemický roztok HSR TS 40 je nielen mimoriadne účinný. Ale tiež dezinfikuje a koberec zbaví všetkých škodcov, roztočov, alergénov, všetkého prachu aj spórov. Podmienkou je, aby mohla po aplikovaní niekoľko minút nerušene pôsobiť. Naviaže tak na seba všetky nečistoty, priamo z hĺbky koberca.  ( Bratislava koberce, čistenie )

Ako vyčistiť koberce a čalúnený nábytokNaozaj čistý koberec? Poradíme vám, ako na to!Ako vytepovať koberce s dlhým vlasom?

Chemický roztok…

Chemický roztok kotúčovým strokom napením a dôkladne vykartáčujeme. Po dokončení tohoto procesu, všetko starostlivo odsajeme vysokovýkonným vysávačom. Koberec sa tak zbaví nečistôt aj vlhkosti. Po dokončení čistenia ale nechávame koberec niekoľko hodín bez akejkoľvek záťaže, aby dokonale vyschol.  ( Bratislava koberce, čistenie )

starostlivosť o KOBERCEHĺbkové čistenie kobercovTepovanie, čistenie kobercov, sedačiek

Táto firma ponúka ďalšie služby ako napríklad: odstránenie graffiti, antigraffiti náterov, odstránenie plesne, LSG Nátery prosi plesniam, čistenie fasád, umývanie okien aj vo výškach a s púšťami ďalších… ( Bratislava koberce, čistenie )