Rada by som sa s Vami podelila o skúsenosti s umývaním okien od firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. Zvolen okná, čistenie Sme súkromná stredná škola v Bratislave a potrebovali sme umyť všetky okná vrátane vonkajších plastových roliet, ktoré boli po dlhej zime zaprášené a špinavé. Vzhľadom k tomu, že budova školy je poschodová, bolo nutné využiť vysokozdvižné plošiny. Firma A SERVIS zabezpečila všetko potrebné a počas jedného týždňa dôkladne umyli kompletne všetky okná vrátane parapetov a roliet.

Naozaj čistá okna Kvalitné Umývanie Okien - Kvalitné Umývanie Okien Umývanie okien

Nebolo ľahké …

Nebolo ľahké umývanie skoordinovať s prevádzkou školy, tak aby nerušilo učiteľov a študentov a predovšetkým neodvádzalo ich pozornosť. Z tohto dôvodu prebiehalo umývanie väčšinou v popoludňajších hodinách, mimo vyučovaciu hodinu. Zamestnanci upratovacej firmy pracovali usilovne a dôkladne umyli okná celej budovy. Na odporúčanie sme si ešte nechali okná ošetriť nanoimpregnáciou, ktorá zabráni usadzovaniu nečistôt na sklenených plochách. Impregnačný nástrek má hydrofóbny účinok, odpudzuje teda vodu, ktorá sa spoločne s nečistotami nemá šancu udržať na skle. Impregnácia je aktívna približne 5 rokov, podľa klimatických podmienok. Počas tejto doby nie je nutné vonkajšie okná umývať, všetko za nás urobí vietor a dážď.

čistenie fasád profesionálne upratovanieUmývanie okien vo veľkých výškach

Dnes sú to dva…

Dnes sú to dva roky od aplikácie nanotechnológie a môžeme potvrdiť, že stále funguje. Okná sú čisté a my nemáme starosti s ich pravidelnou údržbou. Hoci sú náklady na impregnáciu okien vyššie, nejedná sa o vyhodené peniaze, pretože ušetríte za pravidelné umývanie počas pôsobenia impregnácie. S kvalitnými službami firmy A SERVIS sme boli veľmi spokojní a môžeme ich vrelo odporučiť.

Umývanie Okien vo výškachUmývanie okien, čistenie fasád Výškové Umývanie Okien