Dětský pokoj, to je svět sám o sobě. Musím říct, že co se pokoje týče, nechávám jim prostě volný prostor pro kreativitu a jejich nápady. Moje děti milují blbnutí a nejrůznější hry. Milují běhání, skákání a malování. Stejně, jako všechny děti. No a nejraději to dělají všechno dohromady. Běhají a malují dohromady. A to ten pokoj pak podle toho vypadá. Je celý od barev. No, ale je to jejich pokoj, takže jim to nechávám, jak se jim to líbí. Ale na druhou stranu mi přišlo, že už je ten pokoj hodně barevný a tak jsem se rozhodla zavolat odborníky, aby mohly děti začít pokoj barvit od začátku.

Mytí oken zkušenosti Umývání výloh, skleněných ploch a oken Mytí francouzských oken

Samotné se mi to totiž uklízet nechtělo…

Samotné se mi to totiž uklízet nechtělo. Jako první přišly na řadu okna. Na internetu jsem našla firmu mytí oken, která nabízí široký rozsah špičkových úklidových činností jako je mytí oken, čištění oken, leštění oken a to vše i ve výškách. Jak jsem se dočetla, firma patří ke špičce ve svém oboru nejen v České republice, ale i na Slovensku, v Rakousku a Německu, kde je daleko větší trh a tím i vyšší konkurence. Sama jsem se přesvědčila, že zaměstnanci jsou špičkově proškolení profesionálové, na které se můžete obrátit s jakýmkoliv znečištěním oken.  Jak jsem sama zjistila využívají vysoce výkonného a kvalitního strojového parku a vybavení a taky špičkových značkových čistících prostředků.

Umývání oken rodinného domumytí oken v domácnosti

Bez nich bych všechny barvy…

Bez nich bych všechny barvy a voskovky dolů určitě nedostali. Pracovníci A SERVISU LIPKA, s. r. o. ale vyčistili nejenom samotné okenní tabulky, ale také rámy a parapety, které byly taky pomalované. Po tom, co jsem viděla výsledek, jsem se rozhodla, že si nechám vyčistit všechna okna. Okna vypadala opravdu krásně, čistě a třpytivě. Okna nejdříve čistili rozmývákem, potom důkladně ošetřili skleněné plochy pomocí stěrky s gumou, tak, aby na skle nezůstala jediná šmouha a lesklo se ještě mnoho týdnů. Až bylo sklo suché, přišlo na řadu leštění, to pracovníci A SERVISU provádí na sucho – čistou bavlněnou plenou a krouživými pohyby. Jak jsem to tak sledovala je to docela fyzicky náročné. Ale prý se právě tímto zajistí, že okna zůstanou déle čistá.

Rychlé mytí okenPostavební čištění okenJak na okna efektivně

Voskovky a barvičky se jim tedy…

Voskovky a barvičky se jim tedy podařilo krásně odstranit jak z okenní tabulky, tak z rámu oken. Firmu A SERVIS můžu jenom doporučit všem, kteří potřebují pomoct s krásně čistými okny. Protože díky A SERVISU je určitě budete mít. A to i velice rychle. Já jsem se například rozhodla, že zavolám v pondělí a už ve středu jsem měla okna krásně čistá.Mytí oken a výloh