Bathmate Hercules Blue patrí medzi jednu z najkvalitnejších a najúčinnejších mužských púmp na trhu, ktorá dokáže pri pravidelnom používaní zväčšiť natrvalo veľkosť penisu o niekoľko centimetrov. Ide o vhodnú pomôcku, ktorá je určená pre mužov s malým penisom, ale tiež pre tých, ktorí majú problém s erekciou. Vákuová pumpa Bathmate Hercules Blue je v porovnaní s chirurgickým zákrokom omnoho šetrnejšia, bezpečnejšia a najmä bezbolestná.

Ako vákuová pumpa funguje?

Fungovanie vákuovej pumpy Bathmate Hercules Blue je jednoduché, bezpečné a pohodlné. Vákuová pumpa na zväčšenie penisu využíva tlak vody. Znamená to, že funguje na báze vodného tlaku, čiže sa môže používať počas kúpania vo vani alebo pri sprchovaní. Zakončenie valca má mohutnú manžetu, pričom samotné fungovanie spočíva v naplnení pumpy teplou vodou, do ktorej sa následne vloží penis. Pumpovať je potrebné stláčaním vákuovej pumpy smerom k sebe. Po vykonaní tohto úkonu dochádza k zvýšeniu krvného tlaku v mužskom pohlavnom orgáne a následne k lepšiemu prítoku krvi. Okamžitým efektom je zlepšenie erekcie a po uplynutí 2 až 4 mesiacov dochádza k nadštandardnému zväčšeniu penisu.

Pred a počas aplikácie vákuovej pumpy

Pred aplikáciou vákuovej pumpy je ideálne zrelaxovať sa vo vode a uvoľniť sa. Počas aplikácie je dôležité dbať na to, aby bol valec nasadený až ku koreni penisu, a to tak, aby vákuová pumpa dobre tesnila. Tomu je možné dopomôcť odstránením ochlpenia.

Pozor na správne použitie

Dôležité je dodržiavať pokyny, ktoré sú uvedené v príbalovom letáku. Doporučuje sa vákuovú pumpu Bathmate Hercules Blue využívať 3 krát týždenne v sprche alebo vo vani, a to po dobu 15 až 20 minút. Pokiaľ behom aplikácie pocítite bolesť, ihneď použitie ukončite! To isté platí i v prípade, že penis neprirodzene zmení farbu.

Obrázok: www.okshop.sk