Jak vyčistit zašlapané fleky na koberciVolala jsem babičce a ptala se jí, jak se s dědou mají. Říkala, že moc dobře. Byli před dvěma týdny na návštěvě u přátel a tam prý byla i velice milá dívka, se kterou se jejich přátelé nedávno poznali. Dívka jim dělala celý večer milou společnost a babička došla k názoru, že byli s dědou dívce velice sympatičtí, protože jim nabídla produkt z firmy, ve které pracuje, za skvělou cenu. Prodávají vysavače a ona dokonce měla jeden s sebou, a tak ho babičce prodala jen za několik tisíc.

Koberce, strojové čisteníKdyž mi to babička vyprávěla…

Když mi to babička vyprávěla, naskakovala mi husí kůže a doufala jsem, že to nebude mít nějaký podobný závěr. Bylo mi to hned jasné, babička s dědou a pravděpodobně i jejich přátelé naletěli nějaké podomní prodejkyni, která k nim určitě přišla jen za účelem, aby prodala nesmysl za šílenou sumu. Babička mi řekla, že příští týden budou vysavač zkoušet, ať se přijdu na tu nádheru podívat, třeba bych si vysavač koupila taky. Já jsem si myslela své, ale šla jsem se na ten „zázrak“ podívat. Samozřejmě to byl krám, který sotva fungoval. Když s ním Hloubkové čištění kobercůbabička skončila, jejich koberec byl celý flekatý a zkrabatělý. Vysvětlila jsem jim, jak je ta potvora podvedla. Byli z toho špatní. Řekla jsem jim, ať peníze neřeší, ty přijdou a zase odejdou, ale pohodu si nesmějí nechat vzít. A koberec jsem slíbila dát do pořádku.

Nebyla jsem si jistá…

Nebyla jsem si jistá, jestli to můžu splnit, ale věděla jsem o firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., o které kolovalo mnoho pochvalných recenzí a doufala jsem, že její strojové čištění koberec dokáže zachránit. Měli jsme štěstí, kotoučový stroj a kvalitní chemie si se škodami napáchanými nekvalitním strojem opravdu poradili. Firma Tepování koberců Praha 3 nezklamala a prarodiče mohlo alespoň těšit, že se jim nezničil koberec a díky tomuto čištění vypadal krásně.