Tepovanie sedačiekJej nespornou výhodou bude určite to, čo u všetkých pokrmov, ktoré si robíte doma, a síce budete presne vedieť, čo v nej je a nebudete sa musieť obávať zbytočných éčok a podobných škodlivých látok. Táto zmrzlina z tvarohu môže fungovať aj ako náhrada za desiatu, ktorá aj výborne zasýti. Budete na ňu potrebovať ovocie podľa chuti, tvaroh a cukor. Pri príprave tohto receptu sa fantázii naozaj medze nekladú. Použiť môžete snáď akékoľvek ovocie, ktoré máte radi. Stačí ho pridať k tvarohu, osladiť a dôkladne rozmixovať. Zmes potom zmrazte tak, aby nebola úplne ľadová a dala sa naberať lyžičkou.

Ak máte k dispozícii výkonný mixér, môžete použiť ovocie už zmrazené. Rozmixovať ho s tvarohom, dochutiť a ihneď podávať. Ako sladidlo môžete použiť klasický cukor alebo vyskúšajte napríklad javorový sirup, med či sirup z agáve, a alebo tiež tekutú stévii, ktorá navyše obsahuje minimum kalórií a je vhodná aj k redukcii váhy. Zmes môžete tiež ochutiť strúhaným kokosom, kakaom či orieškami, skrátka s čímkoľvek vás napadne. Keby sa vám zdalo, že je údržba kobercezmrzlina stále málo sladká, alebo má málo zmrzlinovú konzistenciu, je dobré ju zmiešať aj s rozmixovaným banánom. Uvidíte, že si na tejto zmrzline naozaj pochutnáte.

Strojové čistenie kobercov

Len si dávajte pozor, aby vám zbytočne neskončila na koberci. Bola by jej naozaj škoda, navyše by ste si pridali starosti navyše. Ale tých vás zaručene zbaví zamestnanci z A SERVIS LIPKA, s. r. o., Strojové čistenie kobercov Žiar nad Hronom, ktorí si vďaka svojim najmodernejším prostriedkom poradia s akýmkoľvek špinavým kobercom. A to aj za dostupnú cenu, teda ide o investíciu, ktorá sa určite oplatí, pretože koberce po ich čistení vydrží čisté naozaj dlho.

Ak vyčistiť koberec Kvalitné čištěnie kobercu