čím odstrániťSo spoločnosťou A SERVIS LIPKA, s. r. o., zbaviť sa plesne, som sa zoznámila nedávno. Blížili sa narodeniny mojej sestry. Aneta je večne zaneprázdnená. Starostlivosť o svoju domácnosť, či sa to tak u nej dá hovoriť, nestíha. Preto som ju chcela k narodeninám obdarovať niečím, čím by som jej trošku uľavila od starostí s upratovaním.

A zhodou okolností, kedykoľvek sme sa so sestrou dostali k téme upratovania, si posťažovala, že už by konečne naozaj mala poriadne umyť okná, že už sa na ne nemôže ani pozrieť. Ale samozrejme to vždy skončilo len u rečí. Povedala som si, že sestre objednám firmu, ktorá za ňou túto starosť vyrieši. Malo to byť prekvapenie, takže som potrebovala niekoho flexibilného, ​​kto všetku prácu stihne, zatiaľ čo bude sestra v práci. A v tomto mi na sto percent vyhoveli pracovníci A SERVISU. Nebol pre nich problém pricestovať v akúkoľvek dennú dobu a slovo naozaj dodržať.

efektívne odstrániť pleseň

Zbaviť sa plesne

Pracovali naozaj rýchlo, pritom veľmi dôkladne. Každé okno umyli vodou a saponátom, poriadne zotreli stierkou a na sucho leštili bavlnenou plienkou. Prekvapilo ma, že nepoužívajú nejaké leštidlo, ale vysvetlili mi, že by tak na oknách zostávali šmuhy. A naozaj, s ich metódou sa sestrine okná krásne leskli. Takto čisté som ich u nej asi ešte nevidela. Pracovníci po sebe všetko dokonale upratali a rozlúčili sa. Keď Aneta prišla a uvidela svoje okná, naozaj jej to dostalo, mala veľkú radosť, že má o starosť menej, navyše ešte s takým skvelým výsledkom. Vyžiadala si u mňa kontakt na A SERVIS s tým, že nabudúce si ich objedná už sama.

Jak vyleštit okna beze šmouh efektívne odstrániť pleseň