KOBERCEManžel priniesol z práce letáčik o čistení kobercov so zľavou na prvú zákazku. Manžela vždy takéto akcie oslovia. Predčítal mi heslá z letáčika typu: Váš koberec bude čistý behom okamihu! Extrakčné čistenie zmení váš koberec na nepoznanie! Neváhajte využiť našu bezkonkurenčnú ponuku! Zľava len tento týždeň! Využite túto skvelú ponuku skôr, než bude preč! Ja na takéto lacné vydieranie nie som, ale manžel na to reaguje a nakoniec presvedčil aj mňa. Firmu sme nakoniec objednali ešte ten večer, ale bolo veľmi obtiažne dohodnúť sa s nimi na termíne, ktorý by vyhoval im aj nám. Nakoniec sme sa dohodli na termíne o mesiac neskôr.

O mesiac k nám prišli dvaja pracovníci tejto firmy vybavení extraktorom, prácu síce mali rýchlo urobenú, ako sľuboval letáčik, ale koberec bol neskutočne mokrý, takže sa nedal ešte ďalšie dva dni používať. Ďalšie prekvapenie nás čakalo pri platení, nedostali sme žiadnu zľavu, ako sľuboval letáčik.

Strojové tepovanie kobercov

čistiť a tepovať koberce Najväčší šok prišiel, keď koberec doschol. Tu sa sľub z letáčika vyplnil. Koberec sa zmenil k nepoznaniu. Stala sa z neho scvrknutá hmota s novými fľakmi. Firma na našu reklamáciu nereagovala, dokonca to vyzeralo tak, akoby sa naraz po nich zľahla zem. Rozhodli sme sa s nimi už nemárniť čas a riešiť niečo z kobercom.

Dostala som tip na A SERVIS LIPKA, s. r. p.. Strojové tepovanie kobercov. Pracovníci firmy prišli od našej objednávky skoro v rekordnom čase, cenu nám povedali dopredu a čistenie odviedli skvelo. Fľaky, ktoré vznikli použitím nekvalitnej chémie, sa im podarilo odstrániť a dokonca aj tvar koberca navrátili do pôvodných rozmerov a objemu. Naviac sa podarilo vyčistiť koberec tak, ako sľuboval letáčik pôvodnej firmy. Na klamlivé inzeráty už nikdy nedám, ale na A SERVIS sa spoľahnem kedykoľvek.

Čistenie Kobercov Bratislava ako odstrániť škvrny