Čištění koberce Praha 10 Jestli hledáte nějakou firmu na vyčištění vašeho koberce, tak vám doporučuji úklidovou firmu Čištění koberce Praha 10. Jedná se o vynikající firmu, která mi zachránila koberec. Máme v obýváku tmavý koberec a jen na hodinku jsem nechala osmiletou dceru samotnou v domnění, že se nemůže nic moc stát. Ale když jsem se vrátila, tak byl koberec špinavý od bílé barvy od temper, když si malovala výkres u televize.

 

Snažila jsem se to vyčistit, ale bílá tempera s tmavého koberce jde opravdu špatně dolů. Spíš nejde, abych byla přesná.  Takže mi nezbylo nic jiného, než vyhledat pomoc nějaké úklidové firmy. Ale chtěla jsem někoho, kdo by měl opravdu dobré reference, protože když už jsem do toho měla vrazit peníze, tak jsem chtěla, aby to nebyla promrhaná investice. A netrvalo to dlouho a objevila jsem firmu A SERVIS LIPKA. Byly na ni jen samé pozitivní ohlasy, a tak jsem se rozhodla, že si koberce od nich zkusím nechat vyčistit. Dobrý dojem na mě udělali hned zezačátku, protože domluva s nimi proběhla velmi rychle a byli velmi ochotní. Jejich čištění koberců zahrnovalo strojové čištění kotoučovým strojem, které patří mezi nejúčinnější metody čištění koberců.

 

Velkou výhodou oproti extrakční metodě…

firma na čištění potahů

Velkou výhodou oproti extrakční metodě je ta, že kotoučové čištění nezanechává na koberci skvrny. A můj koberec byl po jejich práci jako nový, po bílé barvě nezbyla ani památka. A dezinfekce v koberci krásně provoněla nejen obývací pokoj, ale celý byt. Jejich čištění je účinné právě díky tomu kotoučovému stroji, který chemii do koberce zapracovává tak dlouho, dokud není opravdu čistý. Tato metoda je sice časově a i fyzicky náročnější, ale také přináší opravdu vynikající výsledky, kterých ostatní metody čištění nemohou dosáhnout. Jejich služba je sice o něco dražší, než u jiných úklidových firem, ale zase to není tak markantně vyšší, aby si to nemohl dovolit každý, kdo tuto firmu opravdu potřebuje. Já těch peněz rozhodně nelituji, protože koberec vydržel čistý opravdu dlouho.

 

Z jejich odvedené práce jsem nadšená a rozhodně se k této firmě budu vracet. A vyzkouším i jejich další služby, protože když se podíváte na jejich webové stránky, zjistíte, že nabízí opravdu velký servis. Zaměstnanci jsou navíc velice milí, je s nimi úžasná domluva, jsou velice ochotní a pečliví. Takže když uvážím, jaký skvělý profesionální servis nabízejí. Tak nemůže být řeč o tom, že by jejich služby byly nějak drahé. Navíc berou jakékoli zakázky a to po celém území České republiky. Takže se nemusíte bát, že pokud nechcete čištění několikapatrové firmy v Praze, že by vaši zakázku nepřijali. Jsou zde skutečně pro každého, kdo je potřebuje.