Ak si podanie daňového priznania za rok 2017 nechávate na poslednú chvíľu, máme pre vás dobrú správu: Vyplnenie príslušných formulárov vám nemusí trvať viac než pár minút a pritom si môžete byť istí, že všetko budete mať správne. Ako vyplniť danové priznanie? Skúste webovú aplikáciu na vyplnenie daňového priznania online a uvidíte sami.

Rýchlo

Lehota na podanie daňového priznania za rok 2017 sa posúva na 3. apríl, keďže posledný marcový deň pripadá na sobotu. Ale povedzme si úprimne: niekedy ani takéto časové zvýhodnenie nepomáha. Vtedy vám určite padne vhod, že na webe existuje aplikácia, ktorá priznanie prakticky vyplní za vás. Trvá to len niekoľko minút, pretože vám stačí odpovedať na jednoduché otázky, ktorým stopercentne budete rozumieť. Apka automaticky spracuje odpočítateľné položky, daňový bonus, maximálne limity, príjmy oslobodené od dane aj nezdaniteľné minimum. Zároveň sa okamžite dozviete, či máte daňový preplatok alebo nedoplatok, prípadne, či ste dane platili správne. A aby ste neboli v časovom strese, aplikácia vám dokonca priebežne signalizuje, ako dlho vám ešte odpovedanie na otázky potrvá.

daňové priznanie online 2017

Bezchybne

Aplikáciu na vyplnenie daňového priznania online vyvinuli odborníci, ktorí sa daniam s nadšením venujú už desať rokov a priebežne do nej vnášajú zmeny v súlade s každou legislatívnou novinkou. Preto vám garantujú stopercentnú správnosť výpočtu. Navyše, apka vás procesom vypĺňania sprevádza tak, ako keby ste mali po svojom boku skutočného účtovníka. Na každú chybičku vás upozorní, alebo vás nasmeruje späť, ak by ste na niečo zabudli, alebo nesprávne vyplnili.

Bezpečne

Jednou z mnohých výhod vypĺňania daňového priznania online je bezpečnosť dát. Nielenže ich nemusíte zdieľať so žiadnym účtovníkom, ale dokonca ani so samotnou aplikáciou. Daňové priznanie online si totiž môžete stiahnuť aj tak, že osobné údaje doplníte do formulárov neskôr. Pokojne to však môžete urobiť hneď: Vaše osobné údaje spoľahlivo ochráni https protokol security. Trust pay je zasa zárukou bezpečnosti vašej platby.

Takmer zadarmo

Hoci má apka na vyplnenie daňového priznania online maximálne množstvo výhod, za svoje formuláre zaplatíte minimum. A hneď po odoslaní platby vám na vašu e-mailovú adresu prídu príslušné dokumenty. K nim už len priložíte rodné listy svojich detí, potvrdenie o platbách do tretieho piliera (ak máte doplnkové dôchodkové sporenie) a potvrdenie o zdaniteľných príjmoch od svojho zamestnávateľa – slovenského alebo zahraničného. Aplikácia totiž spracúva aj zahraničné príjmy, a to v súlade s dohodami s jednotlivými krajinami.