My v A SERVISU LIPKA s.r.o., jsme připraveni na všechno. Proto nás vůbec nepřekvapilo, když nám v zavolala paní. S dotazem, zda jsme schopni ji zbavit nápisu na chodníku. Co bychom nebyli, od toho jsme tady, odpověděli jsme.

Po vysvětlení podrobností…

Po vysvětlení podrobností a představení celé situace jsme se dohodli, že přijedeme ještě tento týden. A nápis co nejdříve odstraníme. Jednalo se o vcelku velký nápis. Co se týče graffiti a jeho odstraňování. Všem našim zákazníkům doporučujeme myslet v první řadě na prevenci. Ta následně může ušetřit velké množství peněz a nervů. To se však vztahuje především na fasádu. Která bude pak připravená na budoucí efektivní údržbu. Rozdílné je to však u chodníku. Který asi nikdo antigraffitovým nátěrem opatřovat nebude.

Antigraffitový nátěr doporučujeme…

Antigraffitový nátěr doporučujeme zejména lidem, kteří bydlí v centrech měst. Také institucím v něm sídlícím, zkrátka budovám umístěným v náchylnější lokalitě. Jsme však připraveni se poprat i s povrchy neošetřenými. Jako v případě tohoto chodníku. Vrhli jsme se tedy do práce a opakovaně graffiti zesvětlovali. Nápis opravdu téměř zmizel. Avšak po odstranění graffiti z plochy, která nebyla nijak ošetřená, zůstávají na některých místech stíny. Ty se bohužel nedaří ani při opakovaném čištění úplně dokonale odstranit. Rozhodně však nápis nejde vidět na první pohled. A vlivem povětrnostních podmínek a dešťů by měl za nějaký čas zmizet úplně.

Jsme velice rádi,…

Jsme velice rádi, že se majitelka domu obrátila právě na nás. A my ji mohli pomoci alespoň částečně vyřešit její problém. V každém případě apelujeme na všechny žijící v rizikovějších oblastech. Aby si nechali fasádu domu opatřit AGO nátěrem. Toto opatření je vhodné provádět v teplejších měsících. Nanášení antigraffiti nátěru je proces, při kterém je nutné, aby byla venkovní teplota vyšší, než 10 ºC. Použitá technologie tak může bez problému a účinně fungovat. Proto je pozdní jaro a začínající léto tou nejvhodnější dobou.

Na toto opatření garantujeme…

Na toto opatření garantujeme životnost až 6 let. To znamená 6 let prakticky bez starostí. Ačkoliv se to může zdát zbytečné. Věřte, že jako všechny prevence, i tento nátěr vám může ušetřit spoustu času, nervů a hlavně peněz. A vyhazovat peníze přece nechce nikdo. Díky více než 20letým zkušenostem v oboru patříme ke špičce nejen v České republice. Ale i v Rakousku, Německu a na Slovensku. Jsme tým profesionálů Odstranění graffiti Brno, který za sebou má řadu úspěchů. V mnoha směrech jsme si vyvinuli vlastní postupy a technologie. Díky nim necháváme konkurenci daleko za sebou.

nevzhledné zdi, anti graffiti nátěr                                            čistá zed bez graffiti