Nedávno jsem potřebovala vyčistit podlahu od barvy na batikování triček. A narazila jsem na tak skvělou firmu, o které se prostě zmínit Musím. Stalo se mi to, že jsme batikovali doma trička, a když jsme je přenášeli na balkon dát usušit, tak mi dvě spadla na zem. Červené a fialové. A samozřejmě to v záhybech plavoucí podlahy bylo pořádně vidět a nešlo mi to vyčistit.

A tak jsem se rozhodla…

A tak jsem se rozhodla obrátit se na úklidovou firmu a podle referencí jsem si vybrala A SERVIS LIPKA. Realizuje úklidové služby všeho druhu a snaží se svým zákazníkům poskytovat ty nejlepší možné služby, proto neustále sledují nové trendy a používají ty nejlepší možné dostupné čisticí prostředky, kosmetiku a stroje. Ovšem to všechno ke kvalitně provedené práci nestačí. Je k tomu i zapotřebí fyzická síla a kvalitně proškolení zaměstnanci, kteří vědí, jak nejlépe postupovat při jednotlivých pracích. Proto nezaměstnávají žádné brigádníky, pouze proškolené a zkušené zaměstnance, kteří jsou pohotový a ví si rady v každé situaci.

Například pro strojové čištění podlah…

Například pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrnou kosmetiku, která je ale zároveň dost účinná na to, aby si s nečistotami a špínou poradila. Svým zákazníkům dále vždy po čištění podlah doporučí, aby si nechali podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu dávají převážně pololesklý vosk, a já sama mám tento vosk dlouhodobě osvědčený a mám s ním výborné zkušenosti.

Vosk se musí do podlahy…

Vosk se musí do podlahy vetřít vícekrát, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. S těmito metodami mají opravdu ty nejlepší zkušenosti a vždycky dosahují těch nejlepších výsledků.

Vždycky jsem s nimi…

Vždycky jsem s nimi moc spokojená, protože od té nehody s batikováním se na ně obracím pravidelně. Barvu dokázali perfektně vyčistit a podlaha navíc pak celkově prokoukla a vypadal opravdu nádherně. Proto této firmě nemám co vytknout. Ano, jsou trošičku dražší, ale zase odvádí opravdu vynikající práci.  Takže je rozhodně neplánuji vyměnit za někoho jiného. Tady to mám vše se zárukou té největší kvality. Firma Mytí Praha, podlahy služby realizuje nejen  po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku, takže je vidět, že mají opravdu široké pole působnosti.