Před časem jsme si pořídili friťák. Asi si říkáte proč? Že to není vůbec zdravé a podobně. Jenže jednou za čas se hřešit musí. Navíc se v něm jídlo smaží jenom krátkou chvíli a nenasákne tak celé olejem. No, a tak se fritování stalo naší vášní. Ze začátku jsem fritovala jenom já, pak se přidal i manžel. A nakonec jsme to svěřili i dětem. Není to nic těžkého. A ani nebezpečného. Jenomže ouha. Svěřte něco puberťákům. Zaručeně budete mít špinavou i půdu. A tak dopadlo i fritování u nás doma. No, abych to shrnula. Prostě jsme měli absolutně špinavý koberec.

Úklidová firma

Nejdříve jsme se je snažili vydrhnout sami. Výsledek ale nebyl moc valný. Půjčila jsem si tedy od kamarádky nějaký údajně profesionální vysavač. Samozřejmě za poplatek. Výsledek bylo jenom to, že se špína rovnoměrně rozprostřela po celém koberci. Odstraněná ale nebyla v žádném případě. Nejdříve jsme s manželem mysleli, že zešílíme a že koberec vyhodíme. Potom jsme si ale sedli k netu a našli doporučení na firmu A SERVIS LIPKA s. r. o.  Ta se zabývá čištěním koberců. Hodně lidí tam psalo, že jde o firmu, která dokáže vyčistit z koberce jakoukoli špínu. A to i za přijatelnou cenu. Vzhledem k tomu, jak kvalitní práci odvádějí. Z hlediska poměru cena výkon se určitě jedná o jednu z nejlepších úklidových firem. Rozhodli jsme se je tedy zkusit.

Tajemství úspěchu

Celé tajemství úspěchu  Čištění Praha 4, koberce. spočívá ve využití profesionálního kotoučového stroje. Ten v kombinaci s nejúčinnější čisticí kosmetikou dokáže odstranit i ty nejrozsáhlejší skvrny z téměř každého povrchu. Kotoučový stroj obsahuje několik otočných kartáčů s velmi hustými štětinami. Tento kotouč se rychle otáčí a tím vpracovává kosmetiku do vláken koberce a odstraňuje nečistoty. Veškerá špína a skvrny z koberce kotoučový stroj vytáhne napovrch. Tam se v podobě pěny odstraní vysavačem. Divila jsem se, ale výsledek byl opravdu úžasný. Čistý, vydezinfikovaný a voňavý koberec. Koberec nejenom, že je čistější, než před tím, ale taky krásně voní. Takto si ho pamatuji snad jenom na začátku. Lituji jenom času a peněz, které jsem investovala do toho, že jsem koberec čistila sama. Firmu A SERVIS můžu jednoznačně doporučit. Jsou to profesionálové, kteří vědí, co dělají.