Čtyřměsíční pejsek je stále štěně. Ale už to není úplné miminko. Z tohoto důvodu se na nás obrátila zákaznice, která si chtěla nechat vyčistit koberec. Když si domů dovezli malého pejska, několikrát se jim stalo, že to neudržel na koberci se udělala malá loužička. Teď už se jim to ale nestává. A tak se rozhodli, že si koberec vyčistí. Nejdříve se do toho chtěli pustit sami. Ale poté, co jim praskla hadička od jejich vodního vysavače se rozhodli zavolat odborníky. Vysavač už měli doma několik let a tak materiál už zteřel.

Úklidová firma

Obrátili se proto na  naši firmu A SERVIS LIPKA s. r. o. Naše úklidová a čistící firma Praha 6 koberce, čištění, se už dlouhodobě zabývá čištěním koberců. Na čištění používáme silný kotoučový stroj, který je zároveň ke koberci i šetrný, takže ho čištěním nijak neponičí. Naopak vlasy koberce hezky nadzvedne a načechrá, takže získá původní nezašlapaný vzhled. Kotoučový stroj také pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetickou chemii. A to tak dlouho, dokud nedojde k odstranění všech nečistot. A to samozřejmě i těch, které jsou usazené do hloubky koberce. Tato metoda je skutečně účinná, protože se použitá kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce. Kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. To je velice důležité v bytě, kde bydlí kromě lidí i psi. Nakonec veškeré nečistoty vysajeme pomocí vysokotlakového třímotorového vysavače a pečlivě a do sucha odsajeme všechny nečistoty. Takto postupujeme vždycky, každý úklid ale přizpůsobujeme potřebám a přáním našich zákazníků. Zákaznice byla spokojená.

Spokojený zákazník

Koberec podle ní vypadal ještě líp, než když pejsek vůbec přijel. Aby jí výsledek vydržel co nejdéle, plánují úplně změnit psí logistiku. Na druhou stranu byli prý s čištěním koberce tak spokojení, že jsme se rozhodli ho opakovat častěji. To doporučujeme také my. Kvalitně vyčištěný koberec totiž znamená i dokonalou čistotu. Jsme rádi, že byla zákaznice s naší prací spokojená. Dokonce říkali, že se teď budou mazlit s kobercem místo s pejskem. To je samozřejmě vtip. Nejlepší odměna za kvalitně odvedenou práci je pro nás spokojenost našich zákazníků. To, že se na nás opakovaně obracejí a že nás dál doporučují svým známým. To se nám stává nejenom tady v České republice, ale taky v zahraničí. Dlouhodobě působíme totiž také na trzích v Rakousku, v Německu nebo na Slovensku. S naší prací máme už dlouholetou zkušenost. Na poli úklidu a čištění působme už dvacet let.