Nedávno jsme měli jako vždy nějakou tu zakázku na mytí oken. Občas je opravdu k popukání, co slyšíme za příhody, že se někomu stalo, když se snažil dělat nějakou činnost a jak přitom nedopatřením zašpinil okno. A přesně to se stalo i nedávno jedné naší klientce. Popisovala nám, že fotila s jedním úžasným a jedinečným fotografem. A ten fotograf měl „výborný“ nápad polívat slečnu barvami a fotit ji při obvyklých i neobvyklých činnostech.

No jenže, jak na slečnu tak lil ty barvy, stalo se to, že barvy zasáhly i okna. Slečna se totiž rozhodla poskytnou prostory svého domu k focení. A nějak ji nenapadlo třeba zakrýt okna. Nelámala si s tím hlavu. Fotili jako diví a řekla si, že okna vyřeší později. Jenže to nešlo tak snadno. Barva mezitím zaschnula, a přestože se ji slečna snažila dostat dolů, nešlo jí to. Drhla je prý hadrem jak pominutá, ale s barvou to ani nehlo. Byla zoufalá a nevěděla, co si počít.

Dala…

Dala se tedy do hledání v síti internet. Po pár okamžicích narazila na čisticí firmu – a tou jsme prosím my. Jméno naše toť jest firma A SERVIS LIPKA, s.r.o.! Slečna tedy rozhodně neudělala chybu, že natrefila právě na naši firmu a rozhodla se nám svěřit osud oken jejího rodinného domu. Pro kvalitní umytí oken je vždycky důležité perfektně umýt celou plochu okna a také neopomenout jeho rámy a parapety. Naše technologie mytí oken spočívá v pečlivém umytí rozmývákem, následující důkladným setřením skleněné plochy za pomoci stěrky s kvalitní gumou.

Po proschnutí umyté plochy pracovníci vyleští okno na sucho čistou bavlněnou plenou. Protože naše firma má opravdu spoustu zkušeností, provádíme čištění technologii tzv. triku suchého leštění. Jednou z hlavních pilířů priorit naší firmy Brno mytí oken  je kvalita úklidových služeb, i proto nikdy naši pracovníci nepoužívají lešticí přípravky.  Jedná se sice o fyzicky náročnější postup. Jelikož okna pracovníci leští pouze na sucho, ale tím je zaručeno, že okna zůstanou mnohem déle čistá.

Naše…

Naše firma má již za všechna léta praxe dobře prověřeno, že při použití lešticích přípravků, jsou po krátkém čase vidět na oknech nevzhledné šmouhy a tahy po leštění. Při mytí skleněných ploch proto nesmí zůstat na oknech ani žádné zbytky starého leštidla, v opačném případě by se mohlo stát, že i staré leštidlo po nějaké době vlivem povětrnostních podmínek vystoupí, a byly by tak viditelné nežádoucí stopy a mapy z leštění.

Okno jsme nakonec perfektně vyčistili. Barva byla dole a nešlo poznat, že tam vůbec kdy nějaká byla. Slečna byla moc spokojená a říkala, že okna nevypadají jako vyčištěná, nýbrž jako nová! Chválila nás a naši práci, říkala, že jsme velice pečliví a že nás všem svým přátelům a známým určitě vřele doporučí. Bez váhání. Výborně, z toho máme radost!