Když sleduju americké filmy, nesnáším, jak chodí všude v botách. Do postele. Po obyváku. Všude. Všude chodí ve špinavých botách, které nosí i po venku. Tam je samozřejmě hlína. Bláto a bůh ví co.

A s takto špinavýma…

ceník čištění podlahA s takto špinavýma botama pak chodí doma. To u nás nejde. Jenomže děti si často neuvědomují, že my nejsme v Americkém filmu. A proto často chodí doma v botách. Normálně samozřejmě ne. Ale někdy si prostě něco zapomenou. A tak jenom rychle ještě nepřezutí proběhnou byt. Přes chodbu, do pokojů nebo do kuchyně. Samozřejmě, že je to na podlaze pak znát. Řekli jsme jim, že když si tam tu špínu nadělali, tak ji taky uklidí. Zkoušeli to různě. Ale pak jsem seznala, že podlaze to spíš škodí, než pomáhá.

Proto jsem hned…

Proto jsem hned našla číslo na firmu Praha podlahy, mytí. Ta se zabývá mimo jiné taky čištěním voskování podlahpodlah. Rozhodla jsem se, že jim zavolám. Po telefonu jsme se domluvili. Já pak už jenom čekala, až přijedou. Na internetu jsem se dočetla, že firma A SERVIS LIPKA dokáže čistit téměř všechny druhy podlah. Včetně dlažeb, linolea, marmolea, betonové podlahy, lité podlahy nebo kameninové podlahy až po plovoucí podlahu. Právě plovoučku jsme měli kvůli klukům dost znečištěnou. Navíc jsem na ně četla i dost pozitivních referencí.

Jejich zaměstnanci…

čištění podlah v domácnostiJejich zaměstnanci použili pro čistění kotoučový stroj. Ten podlahu důkladně a do hloubky vyčistil. Podlahu nejdříve vydrhli pomocí účinné, ale šetrné čistící chemie. Ta ji zbavila nejen viditelné špíny. Ale taky špíny hluboko zažrané do samé struktury podlahy. Pomocí vysoce výkonného vysavače podlahu vykartáčovali. Tak aby mohli odstranit všechny nečistoty, vlhkost a mastnotu. Nakonec podlahu ještě jednou důkladně umyli, aby se zbavila všech zbylých nežádoucích chemických látek. A byla tak čistá, bez alergenů a zdravotně nezávadná. Podlaha tedy opravdu zářila čistotou. Vypadala jako nová a po stopách od bod ani vidu ani slechu.-Praha podlahy, mytí

Musím říct, že…fluatace podlahy

Musím říct, že s přístupem zaměstnanců jsem byla velice spokojená. To samé s výsledkem. Firmu A SERVIS LIPKA mohu tedy všem jenom doporučit. Odvádí kvalitní práci a cenově nejsou vůbec špatní. Pokud budu ještě něco podobného potřebovat, určitě se na ně obrátím. Ale doufám, že kluci se už odnaučí nosit doma boty. Protože podlaha je teď krásně čistá. A já doufám, že to tak ještě dlouho zůstane. Takhle dokonale čisto jsme doma dlouho neměli. Firmu A SERVIS doporučuji všem. Kteří potřebují pomoct s jakýmkoliv čištěním nebo úklidem.