Chtěla bych napsat pár slov o firmě A SERVIS LIPKA, kterou jsem objevila přes internet, když jsem četla všechna možná fóra a diskuze.

Tato firma provádí…

fluatace podlahy Tato firma provádí strojové čištění a voskování podlah a čistění kotoučovým strojem, který zaručuje hloubkové její hloubkové čištění. Potřebovala jsem vyčistit podlahu v našem muzeu, protože bylo před důležitou výstavou a bylo potřeba, by vše bylo v nejlepším pořádku. Proto museli přijít na řadu odborníci. A protože jsem nechtěla, aby to byly vyhozené peníze, poměrně dopodrobna jsem pročítala všechna možná fóra a diskuze. A všichni tak vychvalovali a dávali doporučení právě na firmu A SERVIS LIPKA.

Kontaktovala jsem…

Kontaktovala jsem proto lidi z Praha čištění podlah a popsala jim, co přesně požaduji, a poté se s nimi domluvila i přípravky na čištění podlah na dalších náležitostech. Dobrý dojem na mě udělala už jen komunikace s nimi a dneska můžu říct, že firma má velmi spolehlivé a profesionální zaměstnance. Přišli v daném termínu a k věcem, které se v sále vyskytovaly, byli velmi opatrní. Spolupracovat s nimi byla skutečně radost. Parkety vydrhli a vykartáčovali. Vysvětlili mi, že pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Tato firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii.

V některých případech…

V některých případech prý používá i kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi jak vyčistit podlahuagresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje. Zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Poté, co podlahu vyčistili, na ni nanesli voskový nátěr. Vosk nanášeli pomocí speciálního stroje. Sami mě hned navrhli, kolik tato již vyčištěná plocha potřebuje nátěrů. Mohla jsem zvolit pololesklý  nebo matný vosk. Byla jsem z jejich práce opravdu nadšená.

Podlaha byla nádherná…

Podlaha byla nádherná – tak by ji náš úklidový personál nikdy nedokázal vyčistit. Ale na jejich obranu, oni na to čím vyčistit podlahunemají takové prostředky, jakými disponuje tato firma. Je vidět, že pokud chcete mít skutečně profesionální výsledek, musíte se také na profesionála obrátit. Po jejich skvěle odvedené práci bych chtěla všem čištění tuto službu a celkově tuto firmu opravdu moc doporučit. Zaměstnanci jsou navíc velice milí a skvěle se s nimi spolupracovalo. Takže mě nenapadá nic, na co bych si u nich mohla stěžovat. I cena je přijatelná, když přihlédnu k tomu, jakou vynikající práci odvádějí. Takže pokud poptáváte čištění podlah, rozhodně doporučuji tuto úklidovou firmu.