Moc často čas psaním recenzí neztrácím, ale tentokrát jsem se rozhodla, že ji přece jen napíšu. Pokud uvažujete, že si necháte vyčistit koberce od nějaké úklidové firmy, tak vám doporučuji, abyste si tuto službu neobjednávali u firmy, která používá extrakční metodu čištění. Protože ta koberce nikdy nedokáže pořádně vyčistit. Funguje totiž na tom principu, že se do koberce vstříkne chemie, a to opravdu jen na krátkou chvíli, takže se nedostane do hloubky, nestačí na špínu vůbec zapůsobit a koberec pak pořádně nevyčistí. A nejhorší na tom je, že jakmile koberec uschne, tak na koberci zůstanou fleky. Alespoň taková byla moje vlastní zkušenost. čištění koberce, Praha 10

kde nechat vyčistit koberec   kvalitní čištění koberců   rady jak vyčistit koberec

Jeden den jsem nestíhala…

Jeden den jsem nestíhala, a tak jsem se rozhodla udělat si k večeři pouze fazolovou konzervu. Ale bohužel, miska s jídlem se mi v obýváku vyklopila na zem. Snažila jsem se to vyčistit, ale nešlo mi to. Tak jsem se rozhodla si na to najmout úklidovou firmu. A to byla právě ta, která používala extrakční metodu čištění. A dopadlo to katastrofou, protože koberec pořádně nevyčistili, a právě tam vznikly nové fleky ještě kvůli jejich způsobu čištění. Bylo potřeba, aby se toho ujal někdo jiný. A nakonec se mi zalíbila úklidová čištění koberce, Praha 10, protože měla opravdu dobré ohlasy. Sice lidi psali, že jsou o něco dražší, ale to mi nevadilo, pokud jsem měla alespoň nějakou záruku, že to nedopadne katastrofou jak na první pokus. Používají totiž kotoučovou metodu, která dneska patří k těm nejlepším metodám čištění koberců.

tipy jak vyčistit koberecjak vyčistit koberecčím vyčistit koberec

Tak jsem jim zavolala…

Tak jsem jim zavolala a dobrý dojem na mě udělali už hned po telefonu. Vše mi bylo po telefonu vysvětleno, jak probíhá jejich práce, co používají za metodu k čistění koberců a další podrobnosti. Takže jsem měla jistotu, že o extrakční metodu opravdu nepůjde. Domluvili jsme se na termínu a nemohla se dočkat, až koberec bude zase opět v pořádku. Začali zanášet speciálně namíchanou chemii do hlubších struktur koberce, aby účinně zapůsobila. Nechali ji tam nějakou dobu, pak koberec vykartáčovali kotoučovým strojem, aby se nečistoty dostaly na povrch, koberce vydezinfikovali a zbavili roztočů.

jak odstranit skvrny na kobercipéče o světlý koberecúdržba koberce

Především jim navrátili původní barvu i vzhled, bez jakýkoliv fleků či šmouh. Toho dosáhli jejich vysavačem, který nejen vytáhne z koberce veškerou špínu, ale i vlasy koberce hezky nadzvedne, takže koberec potom vypadá jako nový a krásně prokoukne. Koberce tak byly jako nové a já byla maximálně spokojená, takže tuto firmu můžu jedině doporučit. Se zaměstnanci firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. byla vynikající domluva, takže není opravdu nic, na co bych si u této firmy mohla stěžovat, byla jsem s nimi spokojená v každém ohledu.