Před pár lety jsem se po studiích stěhovala do svého prvního vlastního bytu. Byla jsem z toho nadšená. Konečně samostatnost a soukromí. Jenomže mi to nevydrželo dlouho. Po pár měsících jsem začala litovat, že jsem na celý byt sama. V ložnici se mi totiž postupně začaly na stěně objevovat černé flíčky, ze kterých se po bližším zkoumání vyklubaly plísně. vliv plísně na zdraví

plísně a děravá střechaplísně v pokojiplísně v rozích

Co jsem tak asi sama na bytě jako absolutní neznalec vhodných postupů mohla dělat?

Co jsem tak asi sama na bytě jako absolutní neznalec vhodných postupů mohla dělat? Koupila jsem si savo proti plísním a stěnu nastříkala. Všichni totiž tušíme jaký mají vliv plísně na zdraví. Okamžitě jsem pochopila, že to nebyl dobrý nápad, v ložnici se nedalo dýchat, a to jsem tam měla spát! Větrala jsem celý den a potom jsem si šla raději lehnout do obýváku na gauč.

Plísně se ztratily asi tak na dva týdny a pak mě opět poctily svou návštěvou. Jako každý moderní člověk jsem sedla k počítači, prohledávala diskuzní fóra a doufala, že najdu nějakou užitečnou informaci. Bylo tam spoustu rad, jak si namíchat svoje přípravky na plísně. Potom často radili, jaké stavební zásahy by mohly pomoct, ale nic takového jsem nechtěla. Došla jsem k názoru, že se budu muset spolehnout na odbornou firmu, jak to udělali také někteří lidé, kteří o tom pak napsali do fóra.

plísně v koupelnějak zabránit tvorbě plísníplísně a jejich účinné odstranění

Oslovila jsem…

Oslovila jsem firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Když se u mě objevili její technici, měla jsem poprvé pocit, že se to zvládne a nějak vyřeší. Technici na mě působili takovým uklidňujícím dojmem. Dozvěděla jsem se od nich, v čem dělám chybu, co budu muset změnit a co mohou udělat oni. Jelikož pro spaní není dobrá vysoká teplota, ložnici jsem vytápěla minimálně a nevětrala tam. To byly ale zásadní chyby, kterých plísně využily. Tohle jsem musela změnit. vliv plísně na zdraví

A SERVIS mě pak zbavil plísní a vybavil preventivním LSG nátěrem. A je to výborné! Žádný nepříjemný zápach a plísně jsou fuč.

nedýchající stěny   problém s plísněmi   vliv plísní na zdraví