Plísně – záhadní původci chorobS manželkou jsme se rozhlíželi po vhodném bytě ke koupi. Měli jsme zájem o nějak pěknou lokalitu, hezký byt, příjemné sousedy, klidné okolí a nejlépe za co nejnižší cenu. Jenomže to chce samozřejmě každý, proto jsou takové byty okamžitě rozebrané, pokud takovou nabídku vůbec někdo udělá.Jak odstranit plíseň
Jednou se nám podařilo narazit na nabídku, která ve všech ohledech odpovídala našim požadavkům, neváhali jsme a domluvili si prohlídku.

 

Jen nás trošku překvapovalo, že se byt za takovou cenu už dávno neprodal. Na prohlídce jsme ale zjistili, čím to je. Stěna chodby bytu byla pokryta plísněmi, vypadalo to příšerně, nedivím se, že každý ihned ztratil zájem. Předchozí majitelé tam skladovali hromady mokrých hadrů.

 

 

Tím se vysvětlila nízká cena bytu… Jak odstranit plíseň

čím odstranit trvale plíseň
Tím se vysvětlila nízká cena bytu. Byla to škoda, protože jinak byl byt perfektní po všech ohledech. Světlý, prostorný, zrenovovaný, ve výborné lokalitě a s příjemnými sousedy. Protože už jsme s manželkou hledali byt hodně dlouho a nedařilo se, nepřestali jsme zvažovat tuto nabídku a prodiskutovali jsme spolu své možnosti. Nakonec jsme se shodli, že plísně přece nebudou něco, co nás odradí, vždyť si s nimi nějak jistě poradíme. A byt jsme koupili a hledali metodu Jak odstranit plíseň.

jak odstranit trvale plíseň
Nechtěli jsme, aby se likvidace plísní protahovala, proto jsme hned v prvních dnech po našem nastěhování pozvali firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., aby nám pomohla plísně rychle odstranit. Dostali jsme za úkol důkladně provětrávat byt, aby se chodba co nejrychleji vysušila. Oni pak likvidovali plísně i s jejich sporami. Dělali to dost podrobně, a to především proto, aby nezbyly žádné plísňové zárodky, které by stěnu opětovně kontaminovaly.
Stěna byla ještě ošetřena LSG nátěrem proti plísním. Už je to dva roky a plísně u nás nejsou, nátěr spolehlivě plní svou funkci. A nám se v bytě krásně bydlí.