rady jak vyčistit koberecV naší jazykové škole vyučujeme češtinu primárně pro cizince, ale nabízíme i jiné jazykové kurzy. A ve všech učebnách máme koberce, takže je potřeba je jednou za čas vyčistit. Takže jsme se domluvili s jednou firmou, ale dopadlo to hrozně. Nebyli jsme vůbec spokojení, koberce vůbec, ale vůbec nevyčistili. Když jsme požadovali náhradní vyčištění, řekli, že bychom si za to museli znovu zaplatit. Ale že když koberce nešli vyčistit napoprvé, tak už to nepůjde vůbec. A ať si raději pořídíme koberce nové. Samozřejmě nás to naštvalo a s firmou jsme od té doby nespolupracovali. Jenže to tak nemohlo zůstat, naše kurzy nepatří k těm nejlevnějších a podle toho by také měli vypadat naše prostory.

Takže jsme si řekli, že to tedy zkusíme znovu, ale než někomu zavoláme, tak si pořádně ověříme jeho reference na internetu. Jedna z kolegyň si dala opravdu záležet a hledala a četla recenze snad přes dvě hodiny, až nakonec řekla, že se jí nejlepší volbou zdá úklidová firma Čištění, Praha 9 koberce, která měla opravdu vynikající recenze, žádnou špatnou na ně prakticky nenašla, takže to byl jasný favorit a rozhodli jsme se pro ně.  Zavolal jsem jim a domluvil se s nimi na všech okolnostech, které pro nás byly důležité. Byli ochotní se přizpůsobit i času čištění a tedy o víkendu, protože přes týden máme hodně klientů a nechtěli jsme žádný z kurzů rušit.

Čištění…

jak odstranit skvrny z koberceČištění všech koberců v naší škole jim nezabralo ani den a po špíně nebyla ani památka. Z koberce zmizely nejen fleky, které se tam nastřádaly, ale i veškerá zadupaná špína a zašedlost, která koberce zrovna nekrášlila. Koberce dostaly zpátky svou původní barvu, byly hezky výrazné a chemikálie hezky provoněly všechny naše jejich speciální čisticí kosmetika koberce zbavila všech roztočů a hezky provoněla všechny naše prostory. Byl jsem moc rád, že nás jejich kladné recenze na internetu nezklamaly. A my tak můžeme všem službu čištění koberců od této firmy jedině doporučit.

Z jejich odvedené práce jsme nadšení a rozhodně se k této firmě budeme vracet. Jejich jedinou nevýhodou se může zdát vyšší cena, ale koberce vydržely čisté opravdu dlouho, takže se to ve výsledky vyplatí i finančně, když si to rozpočítáte. Navíc používání drahé a kvalitní kosmetiky a nových čisticích zkrátka nemůže být nejlevnější. Takže pokud se necháte zlákat levnou cenou u někoho jiného, musíte počítat s tím, že bude používat i levnější prostředky. A ty pravidla nejsou tak účinné. Takže tuto firmy opravdu všem vřele doporučujeme, protože odvádí perfektní práci a jsme s nimi moc spokojení. Skutečně mě nenapadá nic, co bychom jim mohli vytknout. A SERVIS LIPKA, s.r.o.