Naše firma A SERVIS LIPKA se snaží svým zákazníkům poskytovat ty nejlepší možné služby, jaké jsou dnes dostupné a reálné. Naše služby nabízíme nejen v České republice a na Slovensku, ale i v Rakousku a v Německu. Je také potřeba připomenout, že mezi spokojené klienty patří nejen velké obchodní řetězce, firmy, zdravotnická či kulturní zařízení, ale nabízíme naše služby i domácnostem. Tudíž se potenciální zákazníci nemusí obávat toho, že bereme tzv. jen velké zakázky. 

dokonale čistá oknamytí oken ve výškáchMytí oken

Úklidová činnost této firmy je plně zaměřena na prvotřídní kvalitu a nejvyšší efektivnost, která zodpovědně směřuje ke každému zákazníkovi. Vlastní firemní technologie mytí skel v zásadě spočívá v používání nejkvalitnějších značkových mycích a čistících prostředků a pomůcek. A to včetně profesionálního využití této technologie i ve výškách. Následné leštění umytých skleněných ploch spočívá v tzv. triku suchého leštění. To je další firemní zkvalitnění technologie, neboť v této fázi použití leštidel by znamenalo nebezpečí v podobě šmouh a nevzhledných stop po leštidlech. Ty brzy vlivem povětrnostních vlivů prostupují na povrch skleněných ploch a znehodnocují tak sebekvalitněji provedenou metodu leštění. Na závěr nanesou hydrofobní nanovrstvu, která účinně chrání vaše skla před všemi vlivy počasí. Také výrazně prodlužuje životnost takto ošetřených skel. Jedná se ve skutečnosti o velmi ekonomické řešení, neboť se podstatně sníží náklady na další mytí a čištění těchto frekventovaných ploch. Tato nešpinavá úprava skel totiž spolehlivě odvádí špínu nabalenou v kapkách vody bez toho, aby zanechala jakékoliv stopy.

GlassProject

Životnost a funkčnost této hydrofobní impregnace GlassProtect je až 5 let a po celou dobu není potřeba vynakládat finanční prostředky za čistící a mycí přípravky. Stačí okna omývat pouze čistou vodou. Nanovrstva účinně chrání skleněné plochy před nepříznivým UV zářením a spolehlivě zabrání usazování rzi, mechů, vodního kamene a ostatních nečistot.

leštění nasuchokvalitní úklidvýškové práce

Toto ocenila i dvojice mužů, která převzala dům po středisku volného času pro děti a potřebovala dát okna do pořádku. Jelikož na nich zbyly zbytky izolepy a všeho možného, ale sami na to učitelé nestačili. Kdyby to dělali sami, trvalo by to snad i déle jak týden a troufáme si tvrdit, že i tak by pravděpodobně nedosáhli toho nejlepšího výsledku, kterého je možné dosáhnout. Takže se obrátili na nás a naši zaměstnanci se do toho pustili. Odstranili zbytky izolepy a dalších nečistot a okna umyli a vyleštili. Poté nanesli nanoipregnaci, aby klienti neměli s okny už žádnou starost. Vše proběhlo v pořádku a pánové byli s prací spokojení. A není lepší vizitkou pro firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Mytí oken než spokojený zákazník.

čištění kvalitními prostředkynanoimpregnacečistý domov