Nedávno nám volal jeden manželský pár. Potřebovali umýt okna, a to obnášelo zavolat naši firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Mytí oken Praha 3 specializující se na úklidové služby. Naše firma je jedničkou na trhu v čištění oken. Nikdy bychom naše zákazníky v ničem nezklamali. Netvrdíme jim bludy na našich webových stránkách, jak to dělají některé jiné firmy, vždy je posloucháme a snažíme se tak maximálně vyhovět jejich přáním.

mytí okenleštění okenleštící přípravek

Tento pár nandával tašky na jejich novou střechu, a to obnášelo spoustu práce. Mimo jiné paní navařila, aby se sousedé vůbec uvolili pomoct s rekonstrukcí střechy. Nakonec prý pomáhali dost dobře a nikdo se ani nějak zvlášť nepohádal. Práce jim šla zkrátka od ruky. Novou střechu měli za den hotovou, akorát některé tašky se musely kvůli nevyhovující velikosti upravit. To obnášelo ořez pilkou a dělalo to všude nepořádek. Nejvíce zasáhl okna a ke všemu to nešlo ničím dolů. Prostě hrůza. Pokoušeli se to pak až druhý den vlastními silami nějak vyčistit, ale vůbec to nešlo. Tak se rozhodli zavolat nás. Udělali rozhodně dobře, protože naše firma si dovede poradit s jakýmkoli problémem.

Jak probíhá suché čištění?

Pro kvalitní umytí oken je vždycky důležité perfektně umýt celou plochu okna a také neopomenout jeho rámy a parapety. Naše technologie mytí oken spočívá v pečlivém umytí rozmývákem a následujícím důkladným setřením skleněné plochy za pomoci stěrky s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté plochy pracovníci vyleští okno na sucho čistou bavlněnou plenou. Protože naše firma má již spoustu zkušeností, provádíme čištění technologii tzv. triku suchého leštění.

Leštění suchou metodoučistá oknaSpokojená rodina

Jeden z hlavních pilířů priorit naší firmy A SERVIS LIPKA je kvalita úklidových služeb, a proto nikdy naši pracovníci nepoužívají lešticí přípravky. Jedná se jistě o fyzicky náročnější postup, jelikož okna pracovníci leští pouze na sucho, ale tím je zaručeno, že okna zůstanou o poznání déle čistá. Naše firma má již za všechna léta praxe spolehlivě ověřeno, že při použití lešticích přípravků jsou po krátkém čase vidět na oknech nevzhledné šmouhy a tahy po leštění. Při mytí skleněných ploch proto nesmí zůstat na oknech ani žádné zbytky starého leštidla. Jinak by se v opačném případě by se mohlo stát, že i staré leštidlo po nějaké době vlivem povětrnostních podmínek vystoupí. Tím by byly viditelné nežádoucí stopy a mapy z leštění. Okna jsme krásně vyčistili a klienti s nimi byli moc spokojeni. Říkali, že nás všude doporučí. Za to jsme rádi. Naše firma A SERVIS LIPKA si  totiž zakládá na klientském servisu.

nanoimpregnace okenKdo nám umyje oknaMytí oken ve výškách