V A SERVIS LIPKA nabízíme svým klientům široký rozsah špičkových úklidových činností, jako je například mytí oken, čištění oken, leštění oken. Svým poctivým a flexibilním přístupem má na trhu úklidových služeb uznávaný a velmi kladný ohlas. Proto jsme žádaní i v Německu a Rakousku. Snažíme se svým zákazníkům nabízet co nejvyšší kvalitu. Toho lze dosáhnout pouze neustálým sledováním a zaváděním nejnovějších a nejúčinnějších poznatků vědy a výzkumu do našich technologií. Dále samozřejmě poctivým a profesionálně flexibilním přístupem pracovníků na všech úrovních v této společnosti.

leštění okenleštění suchou metodouPráce ve výškách

Pro kvalitní provedení mytí oken je vždy důležité perfektně umýt celou plochu okna včetně jeho rámů a parapetů. Jednou z našich posledních zakázek bylo umývání oken v panelovém domě, kde si úklid zajišťovali sami nájemníci. Pro jednoho i dva lidi by tohle vše byla vždy až moc velká zátěž a stejně by pravděpodobně nevěděli jak na dokonale vyčištěné okna. Takž se rozhodli obrátit se na nás a my už si s tím poradili.

Mytí oken? Jak to vlastně funguje…

Technologie mytí oken spočívá v pečlivém provedení čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté plochy pracovníci provedou leštění na sucho čistou bavlněnou plenou. Díky obrovským dlouholetým zkušenostem je vždy realizována vlastní kvalitní technologie tzv. triku suchého leštění. Jakožto zásadní důraz na kvalitu nikdy pracovníci nepoužívají leštící přípravky. I když je to určitě fyzicky náročnější postup. Okna vyleští pouze na sucho a tím je zaručeno, že zůstanou déle čistá.  Společnost má spolehlivě ověřeno, že při použití leštících přípravků za mokra, jsou po krátkém čase vidět na oknech esteticky nepřijatelné šmouhy a tahy leštění. Při vlastním mytí skleněných ploch proto nesmí zůstat na oknech ani žádné zbytky starého leštidla. Hrozilo by totiž reálné nebezpečí, že i staré leštidlo za čas vlivem povětrnostních podmínek „vystoupí“ a jsou viditelné nevzhledné stopy a mapy po leštění.

Kdo nám umyje oknaLeštidloMytí oken na plošině

Díky všem těmto faktorům dosahujeme těch nejlepších výsledků. Jsme moc rádi, že byli s naší prací  A SERVIS LIPKA, s.r.o. Mytí oken spokojeni, protože přinášet radost našim zákazníkům je naším cílem. K čemu nabízet služby, které nejsou kvalitní a neplní svůj účel?

Lesklá okna bez šmouhčistý domovúklidová firma