Vždycky mě trápilo, že se nedokáži dostat na kobylku naší prosklené lodžie. Nedokázala jsem umýt všechna posuvná skla, protože jsem na ně nedosáhla. Zkoušela jsem si pomoct delší násadou, na kterou jsem připevnila hadr, ale to samozřejmě vůbec nemělo takový výsledek, jaký jsem chtěla. Většinu špíny ze skel jsem sice odstranila, ale sklo bylo celé umatlané a plné šmouh. A to vám dost kazí dojem, když si chcete v lodžii posedět s kafíčkem a dívat se do dáli. Ten pohled skrze upatlané sklo je dost divný.

Mytí okenLeštěníleštění suchou metodou

Děti mi chtěly udělat radost, a tak mi k narozeninám společně s tatínkem objednali firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Mytí oken Brno. Tato firma provádí výškové mytí oken. Kvůli tomu byla pozvána i do našeho domu. Bylo pro mě nádherné pozorovat, jak se plní můj sen a nečistoty z oken mizí tak snadno, jako kdyby za tím byly tahy kouzelníka.

Leští jedině suchou metodou od Mytí oken Brno

Už jen umytí oken pomohlo k tomu, aby celá lodžie vypadala lépe. Ovšem když se pánové z A SERVISU pustili do leštění, nabralo to na obrátkách. Skla se začala přenádherně lesknout. Snažila jsem se přijít na to, čím to je. Od pracovníků jsem vyrozuměla, že jim s tím pomáhá trik leštění nasucho. Zdá se, že je to velice účinné.  podle mne je to i dost náročné. Má to skvělé výsledky. Ovšem myslím, že bych druhý den na své ruce hodně cítila, kdybych jen s čistým bavlněným hadrem nasucho leštila skla tak dlouho, dokud by se dokonale neleskla a nebyly by na nich žádné šmouhy.

spolehlivá firmaKdo nám umyje oknaKrásná okna

Obdivuji pracovníky firmy, že to zvládají. Samozřejmě smekám před jejich fyzičkou. Já bohužel nemám dostatek síly na to, abych se pokoušela něco takového napodobit. Proto jsme se s manželem dohodli, že si jednou za čas firmu pozveme k nám domů, abychom lodžii i zbylým oknům zajistili důkladnou péči.

leštidloPráce ve výškáchKdo nám umyje okna