Před zhruba dvěma týdny nám volala jedna mladá zákaznice. Jako bychom už dopředu tušili, s čím přijde. Mladí si většinou uspořádají párty a buď to pak odnese koberec nebo gauč. V tomhle případě to odneslo okno. Byli jsme trochu zaskočeni, a tak jsme se ptali, jak že se to vlastně stalo. Přece jen vyžaduje to asi trochu umění, domysleli jsme si. Slečna se pak rozmluvila o tom, proč vlastně celý večírek vznikl. Ona, její přátelé a vysokoškolští spolubydlící neustále studují, pracují, mají toho nad hlavu a skoro žádný čas na relax či odpočinek už nezbývá.

Domnívá se, že žijeme v takové době, ve které jste neustále nuceni okolnostmi a vnějšími vlivy neustále více dřít. Jakmile si chcete jen na chvíli odpočinout, společnost vás odsoudí jako lenocha. Nebo dokonce člověka, který ničeho v životě nedosáhne v důsledku toho, že neustále nepracoval na dvě stě procent. Proto se rozhodla uspořádat párty, během které by si všichni odpočli a zavzpomínali na to, jaké to bylo, než se ještě uvázali k pracovnímu koloběhu. Inu, něco na to zřejmě bude.

Jak udržovat okna čistá   Mytí oken v bytě

Pomoc profesionálů

No, a jak tu párty uspořádali, sešlo se jich celkem dost a všichni popíjeli. Pak někdo přišel s návrhem hrát nějakou picí hru. Tyhle hry se většinou setkávají s kladným ohlasem, avšak druhý den všichni trpí a vyčítají si, proč na to kývli. Podobné to bylo i u této hry. Jedné slečně se však udělalo tak špatně, že se jí podařilo „zaneřádět“ okna obsahem jejího žaludku. Všichni šli spát a řekli si, že to vyřeší až druhý den. Ale ani druhý den nikomu kocovina příliš nepomohla a nikomu se nechtělo řešit úklid okna. A tak nakonec zavolali naši firmu mytí oken Praha. Pro kvalitní provedení mytí oken je opravdu důležité vždy perfektně umýt celou plochu okna. Hlavně neopomenout jeho rámy a parapety.

Leštění oken   Jak nemít na okně šmouhy

Naše technologie mytí oken

Technologie mytí oken naší firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. se pečlivě provádí čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté plochy ji naši pracovníci vyleští na sucho čistou bavlněnou plenou. Díky našim dlouholetým zkušenostem vždy realizujeme kvalitní zakázku, čistíme pomocí technologie takzvaného triku suchého čištění. Protože naše firma vždy klade důraz na kvalitu provádění úklidových služeb, tak nikdy nepoužíváme lešticí přípravky. Je to bezpochyby fyzicky, jelikož okna pracovníci vyleští pouze na sucho, ale tím je naopak zaručeno, že okna zůstanou déle čistá.

Mytí francouzských oken   Okna jako křišťál

Naše společnost má již ověřeno, že za použití lešticích přípravků za mokra, jsou po krátkém čase vidět na oknech šmouhy a tahy po leštění. Při vlastním mytí skleněných ploch proto nesmí zůstat na oknech ani žádné zbytky starého leštidla. Staré leštidlo za nějaký čas mohlo vlivem povětrnostních podmínek „vystoupit“ na povrch, a byly by tak viditelné ne zrovna moc vzhledné stopy a mapy po leštění. Okna jsme krásně dali do pořádku, slečna byla s našimi službami nakonec moc spokojená. Říkala, že nás určitě doporučí dál.

Jak mít lesklá a čistá okna   Výškové mytí oken

Jak mít čistá okna