Skvěle odvedená práce ve výškách se jen tak nevidí, a to ať už se jedná o jakýkoli druh činnosti. Není to jednoduchá práce. Abyste něco takového mohli dělat, nesmíte mít závratě. Také vám nesmí chybět velký kus odvahy. Další důležitou věcí je, abyste pracovali ve firmě, která vám zajistí dostatečnou podporu. Musí vám poskytnout vybavení, které je stabilní a spolehlivé. Bez dobře udržovaného jištění a zařízení je velice riskantní se do takovýchto prací pouštět.

Výškové čištění oken   Tipy na čistá okna

Profesionální mytí oken

Práci ve výškách podle mě špičkově zvládá firma A Servis Lipka, s.r.o., mytí oken Brno. a její zaměstnanci. Věnuje se mytí oken ve výškách a dělá to velice dobře. Naše společnost měla možnost posoudit schopnosti této firmy na vlastní kůži, když jsme se s nimi domluvili na výškovém mytí oken našich kanceláří. Já jsem měl komunikaci s firmou na starost a bylo pro mě velice zajímavé pozorovat, jak pracovníci svůj úkol zvládají.

Mytí oken ve výškách   Tipy jak umýt okna

Nebyla to první firma, která pro nás tuto práci zajišťovala, ale byla to první firma, která to zvládala opravdu dobře. Nemáme k její práci žádné výhrady, všechno je v nejlepším pořádku. Každá návštěva A Servis Lipka probíhá stejně. Pracovníci přijedou i s potřebným vybavením – montážní plošinou, a tu využívají k tomu, aby se dostali do výšek. Okna nejprve zbavují hrubých nečistot a dále je umývají zcela dočista.

Mytí oken na plošinách   Firma na mytí oken

Ohleduplnost a profesionalita

Závěrečná fáze je určena leštění, které je prováděno velice důkladně. Leštěním bez chemických přípravků a nasucho se dosahuje skvělého výsledku bez přítomnosti šmouh a zaschlých kapek vody.

Okna jako křišťál

Všichni naši úředníci si práci této firmy pochvalují, nikdy nejsou vyrušování při práci, zaměstnanci firmy jsou maximálně ohleduplní. Výsledky jejich práce nemají konkurenci. Za sebe ještě musím dodat, že firma je maximálně spolehlivá a vždy dodržuje termíny.

Odstranění špíny z oken   Čistá okna v bytě