Hosty naší restaurace si nevybíráme, ale jednu dobu jsme si říkali, že by provedení nějakého menšího síta hned při vstupu nebylo vůbec na škodu. Nebo třeba je jen prošacovat a neumožnit jim vnášet některé věci. Jenomže to bychom asi rychle jako restaurace skončili. Kdo by k nám pak chodil? Na druhou stranu, když jsme nic nepodnikli, tak to potom u nás vypadalo tak, jak to vypadalo.

Prevence přes sprejery   Prevence před sprejery a graffiti

Na mysli mám toalety. Někteří hosté si totiž ze stěny na toaletách udělali graffiti zeď. Když jsme to objevili poprvé, vyrazilo nám to dech, co si pamatuji, tak jsem se s ničím podobným v jiné restauraci nikdy nepotkala. Nejhorší na tom bylo, že nasprejovaných obrázků začalo přibývat, což docela sráželo úroveň restaurace. K celkovému dojmu, který restaurace vytváří, totiž nepatří jen kvalita a chuť jídla, úroveň obsluhy nebo vzhled jídelních prostor. Toalety jsou také součástí restaurace a celkový dojem zákazníka z restaurace dokreslí.

Odstranění graffiti z garáže   Odstraňování graffiti z fasád

Profesionální pomoc na odstranění graffiti

Není tedy překvapivé, že jsme se snažili především o to, abychom graffiti na toaletách urychleně zlikvidovali. Zajistili tím tak, že už podobná situace nenastane. Skvěle nám s touto záležitostí pomohla firma A Servis Lipka, s.r.o., odstranění graffiti Praha, která je v likvidaci graffiti a zavádění preventivních opatření přeborníkem. Graffiti odstranila s co možná nejmenším poškozením omítky a nanesla antigraffitový nátěr. Od té chvíle už problémy s graffiti neřešíme. Tím ale nechci říct, že by se sprejeři vzdali a na toaletách nesprejovali. Jde jen o to, že teď už to není naše starost, ale stará se A Servis Lipka, odstranění graffiti.

Nejlevnější odstranění graffiti   Stop graffiti

Jakmile objevíme graffiti, sdělíme to firmě, tím naše práce končí. Firma přijede, graffiti odstraní, posílí vrstvu ochranného nátěru a od nás nic nepotřebuje, ani peníze, protože nás tento následný servis nic nestojí, vše je za cenu prvního nátěru.

Odstranění graffiti cena   Ochrana před graffiti

Firma na odstranění graffiti