Koberce Praha, čištěníUž je to dlouho co začala naše spolupráce s majitelkou hostesingové agentury a bývalou hosteskou Evou. Za ty roky je ale pořád stejně krásná a milá. A my se snažíme, aby naše práce byla pořád stejně kvalitní. Před několika lety nám zavolala, že by s námi chtěla pravidelně spolupracovat a to tak, že zajistíme jejímu koberci krásný a nový vzhled ještě po mnoho let. Samozřejmě, od toho jsme v naší firmě Koberce Praha, čištění tady.

 

jak čistit koberec

Jsme prvotřídní úklidová a čistící firma, která se kromě čištění koberců zabývá také odstraňováním graffiti, čištění oken, podlah a dalších povrchů.

 

Všechny naše služby děláme co nejpečlivěji a pomocí nejmodernějších. A nejkvalitnějších technologií, které jsou k dostání, mnoho z nich jsme si také vymysleli nebo zdokonalili sami. I to je důvod, proč patříme k těm nejlepším v oboru a to nejenom na českém trhu, ale také v zahraničí. Koberce čistíme pomocí metody strojového čištění kotoučovým stojem. Tato metoda na rozdíl od extrakční metody koberec nejen, že úplně vyčistí důkladně do hloubky, ale nezanechá na koberci fleky, kterých se poté jenom špatně zbavuje.

 

 

S paní Evou spolupracujeme moc rádi… Koberce Praha, čištění

čím čistit koberec

S paní Evou spolupracujeme moc rádi, protože celá jejich kancelář je přátelská a krásná, přesto práci zvládáme v co nejrychlejším čase. Abychom nenarušovali chod takové agentury, která samozřejmě nemá otevírací dobu, ale její zaměstnanci tam jsou vždycky, když je to potřeba. Zkušenosti jsme nasbírali také v zahraničí, dlouhodobě totiž působíme i v Německu a Rakousku a na Slovensku. Zvláště v Německu je  samozřejmě trh větší a klienti náročnější, to všechno nás žene v před. A nutí nás to svoji práci neustále zdokonalovat a neusnout na vavřínech. K čištění koberců používáme specializovanou kosmetiku, kterou pečlivě vpravujeme do koberce a tím zaručíme jeho čistotu, odstranění zápachu a krásně jemnou strukturu a narovnání vlasu koberce. skrvny na koberci

 

Výběru této kosmetiky věnujeme mnoho času, protože je pro nás důležité, abychom našli to správné složení a tu správnou vůni pro naše klienty.  Díky našemu čištění je koberec je zároveň i zdravotně nezávadný, bez roztočů a bakterií.  Hloubkové čištění můžeme doporučit všem. A nejenom těm, jejichž koberec je aktuálně hodně znečištěný, ale preventivně pro všechny, kteří chtějí žít v čistotě a pořádku. Po několika letech spolupráce s majitelkou hostefingové agentury paní Evou víme. Že je s naší prací spokojená a že se nás vždy ráda obrací a doufáme, že takových jako ona bude jenom přibývat. Protože naše heslo zní: Spokojený zákazník spolu s čistotou jsou na prvním místě. Pokud i vy potřebujete zajistit pravidelné čištění koberců. Nebo je váš koberec aktuálně znečištěný nebojte se a obraťte se na nás, věříme, že vás nezklameme.