jak odstranit graffitiHosty naší restaurace si bohužel nevybíráme, ale jednu dobu jsme si říkali, že by provedení nějakého menšího síta hned při vstupu nebylo vůbec na škodu. Nebo třeba je jen prošacovat a neumožnit jim vnášet některé věci. Jenomže to bychom asi rychle jako restaurace skončili. Kdo by k nám pak chodil? Na druhou stranu, když jsme nic nepodnikli, tak to potom u nás vypadalo tak, jak to vypadalo.čím odstranit graffiti

Na mysli mám toalety. Někteří hosté si totiž ze stěny na toaletách udělali graffiti zeď. Když jsme to objevili poprvé, vyrazilo nám to všem zcela dech. Co si tak pamatuji, tak jsem se s ničím podobným v jiné restauraci nikdy nepotkala. Nejhorší na tom bylo, že nasprejovaných obrázků na toaletách začalo přibývat, což docela sráželo úroveň restaurace. Protože k celkovému dojmu, který restaurace vytváří, totiž nepatří jen kvalita a chuť jídla, úroveň obsluhy, vzhled jídelních prostor ale toalety jsou také součástí restaurace a celkový dojem zákazníka z restaurace hodně dokreslí.

Není…

recenze odstranění graffitinejlevnější odstranění graffitiNení tedy překvapivé, že jsme se snažili především o to, abychom graffiti na toaletách urychleně zlikvidovali a zajistili, že už podobná situace nenastane. Skvěle nám s touto záležitostí pomohla firma Graffiti, odstraňování Praha, která je v likvidaci graffiti a zavádění preventivních opatření opravdu přeborníkem. Graffiti odstranila tedy s co možná nejmenším poškozením omítky a nanesla antigraffitový nátěr. Od té chvíle už problémy s graffiti v restauraci neřešíme. Tím ale nechci říct, že by se sprejeři vzdali a na toaletách už dále nesprejovali. Jde jen o to, že teď už to není naše starost, ale stará se A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Jakmile objevíme graffiti, sdělíme to firmě, tím naše práce definitivně končí. Firma přijede, graffiti odstraní, posílí vrstvu ochranného nátěru a od nás nic nepotřebuje, ani peníze, protože nás tento následný servis nic nestojí, vše je za cenu prvního nátěru.