jak odstranit graffitiV poslední době jsem ve svém okolí vídal větší skupinu teenagerů, kteří se bezcílně poflakovali. Nevím, jestli jsem jen špatný pozorovatel, nebo je pravda, že se tato skupiny začala vynořovat až v poslední době, ale dřív jsem si jí nikdy nevšiml. – Brno graffiti, odstraňováníčím odstranit graffiti

Od té doby, co jsem si skupiny začal všímat, jsem taky zaznamenal, že v naší blízkosti začali mít sousedé problémy se sprejery. Nevím, jestli se dá tento problém nějak spojit se skupinou poflakujících se středoškoláků. Ale každopádně mám ten dojem, že obojí se začalo objevovat ve stejnou dobu. Ale i kdyby to opravdu mělo spojitost, asi jen velice těžko bych to dokazoval. Je to jen moje podezření, které mi vlastně ale ani nijak nepomůže můj dům ochránit. Co jsem tak slyšel, tak k posprejování vždy došlo, když nebyli žádní svědci v okolí.

Je to…

recenze odstranění graffitiJe to hrozný pocit, když tušíte, kdo má neplechy v okolí na svědomí. Máte dokonce pocit, že tentokrát bude na řadě váš dům, ale nemůžete s tím vůbec nic udělat. Mohl jsem jedině začít myslet na to, jak svůj dům ochráním.nejlevnější odstranění graffiti

Mám naštěstí spoustu dobrých známých, kteří se vyznají ve všem možném, a jeden z nich mi byl schopný poradit. Doporučil mi, abych se obrátil na firmu Brno graffiti, odstraňování, která mi na zeď domu nanese antigraffitový nátěr, se kterým budu moct sprejerům vzdorovat.

Udělal jsem to právě včas. Jako kdybych tím k sobě připoutal větší pozornost, protože během pár dnů se na mém domě objevilo graffiti. Jenomže já jsem věděl, co s tím. Zavolal jsem A SERVISU, divili se, že už je potřebuju tak brzy, ale i tak rychle přijeli a graffiti zlikvidovali. Sousedé se na můj dům dívali jako na zjevení. Nikomu se nepodařilo s graffiti vypořádat tak rychle, a tak jednoduše. A SERVIS LIPKA, s.r.o. byl pro mě terno.