Čištění koberců ceníkNaše generální čištění koberců nenabízíme jen domácnostem, ale i firmám, gastronomickým podnikům, obchodům – zkrátka všem, který naše služby poptávají. Strojové a hloubkové čištění koberců provádíme pro mnoho zákazníků, kteří mají své provozovny v obchodních centrech, institucích, úřadech, nebo ve firmách. Naše služby jsou ceněny i proto, že umíme vyhovět v termínu, protože u čištění koberců v, při větší i menších plochách je důležité, aby při čištění koberců již nebyl na čištění ploše pohyb a to v celé řadě případů je večer a v noci, protože je pochopitelné, že nikdo nechce na celý den zavřít svůj podnik, protože obzvláště u velkých a prosperujících podniků to za den znamená už ztrátu velké tržby (a to se samozřejmě týká hlavně i obchodů, restaurací, kaváren a podobně).

Takže se snaží ujednat, aby čištění mohlo probíhat buď o víkendu nebo po zavírací době. A tento požadavek pro nás není žádnou překážkou. U tohoto strojového a generálního čištění koberců je nutné dosáhnout toho, abychom uměli velmi rychle a kvalitně strojově vyčistit velkou plochu koberců tak, aby byla prodejna, instituce nebo jakýkoli prostor, který je čištění, hned ráno bez problému zahájit provoz a nebyl nijak omezen.

jak vyčistit koberce

 

A toto se dá ve večerních hodinách v pořádku stihnout…

čištění čalounění, Praha

A toto se dá ve večerních hodinách v pořádku stihnout. Stačí, když se na to vrhne několik zaměstnanců najednou a dokážou hotové zázraky. V první nejdříve nanesou rovnoměrně nejmodernější šetrnou chemii, která se nechá působit. Kotoučovým rotačním strojem ,na kterém je osazen vysoký šampónovací kartáč , se následně zapracuje chemie hluboko do struktury koberce, chemie se nechá chvíli působit, po-té se roztoči a nečistoty odsají vysokotlakovým třímotorovým vysavačem, který dokáže odsát i hrubé a hluboko usazené nečistoty. Následně vysajeme koberec téměř dosucha a necháme několik hodin úplně vyschnout do zahájení provozu. Tímto způsobem dokážeme vyčistit i silně znečištěný koberec a oživit jeho původní barvy.

 

skrvny na koberci

Takovéto Čištění koberců ceník vám zajistí i celkovou dezinfekci koberce. Zničí veškeré bakterie a roztoče a námi používaná chemie je sice silná na odstraňování skvrn, ale je zároveň i šetrná. Takže nedráždí alergiky, tudíž je toto čištěn vhodné opravdu do všech prostor. Našim dalším zákazníkům jsme čistili koberec, který byl zašpiněný od čokoládového shaku. Bylo to v prostorách kavárny, kde si dvě slečny otevřely vlastní podnik. Ale bohužel při jeho zařizování nezvolily zrovna tu nejpraktičtější variantu, protože měly všude koberce.

 

A jedno dítě omylem sklenici s čokoládovým shakem převrhlo a už se jim to nepovedlo vyčistit. Ovšem základem není umět vždy všechno sám zvládnout, ale vědět, na koho se obrátit. A to naštěstí věděly. Po zavírací době jsme k nim přijely a pustili se do čištění. Koberec jsme bez problému dali do původního stavu. A tyto dvě dámy se od té doby staly našimi pravidelnými zákaznice. Které naše služby nevyužívají jen pro jejich kavárnu, ale i pro své domácnosti.