čištění koberů a čalouněníOd základní školy mám stejnou nejlepší kamarádku, za což jsem moc vděčná, že nám to vydrželo i po třicítce. Protože vím, jak se po škole hned ztrácí okruh přátel, v kontaktu zůstane jen minimum lidí ze školy. Většinou se člověk pak baví jen s pár kolegy. Proto jsem za svou kamarádku Julču opravdu vděčná. Jsme teda každá úplně jiná, což se projevovalo už na té základce. Julča byla vždycky za to zlobidlo a já za takovou tu hodnou šprtku. Spolu jsme však podnikaly spoustu lumpáren a vždycky byla sranda. Koberce, čištění Brno.

Někdy jí i trochu závidím…

To už samozřejmě dávno neděláme, já mám dvě malé děti a jsem vdaná, ale musím přiznat, že Julča si svůj rošťácký zjev zachovala pořád. Někdy jí i trochu závidím, když vidím, jak si užívá, kdežto já pořád jen běhám kolem dětí nebo vařím, uklízím a podobně. Julča už od náctiletých let vždycky tvrdila, že nechce děti, že se nechce ani vdát. Pamatuju si, jak jí to v té době nikdo nevěřil a všichni se jen smáli.

Julča to však opravdu myslela vážně, přestože má děti ráda, na střední roky vedla skautský oddíl a každé léto trávila několik týdnů s děckama na táborech. Takže Julča žije spíš ze dne na den, ale zase nemůžu říct, že by na ni nebyl spoleh, naopak. Často mi právě hlídá ty dvě příšerky a děti ji prostě milují, protože si s ní užijí spoustu srandy. Julča jim totiž vždycky dovolí i to, co doma normálně nemůžou.koberce, Praha

Rovnou běžely do obýváku…

Jako posledně, vzala je do parku a bylo po dešti, tak bylo všude bahno, tak je nechala si skákat venku po těch bahnitých kalužích. Já bych na to samozřejmě za normálních okolností nepřišla. Ale Julči se to doma vymklo z rukou a místo plánu, že hodí děcka rovnou do vany, se jí v bytě rozutekly. Rovnou běžely do obýváku, aby si zapnuly v televizi pohádku. Takže si dovedete představit, kde skončilo všechno to blato.

koberce s dlouhým vlasemSamozřejmě že na koberci, a to světle modrém. Julča začala hysterčit a když jsem došla domů, byla na mě už připravená, podala mi na papírku datum, kdy přijede úklidová firma Koberce, čištění Brno .  Ten koberec vyčistit a že se s nimi rovnou domluvila, aby šla faktura na ni. To jsem jí pak rozmluvila. A vlastně se nic nestalo, protože koberec vyčistili tak skvěle, že po blatíčku ani památky a navíc koberec vypadal po jejich zásahu skoro jako nový.

Účinnost a kvalita této technologie…

Účinnost a kvalita této technologie spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje. Který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré nečistoty (včetně zašlé špíny!). Tato metoda je skutečně účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce. A kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Navíc tato kosmetika koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní. Nakonec vysokotlaký třímotorový vysavač pečlivě a prakticky do sucha odsál všechny již zmíněné nečistoty.