S přítelem vedeme fitness centrum… Odstraňování graffitiOdstraňování graffiti Praha

S přítelem vedeme fitness centrum. Ze začátku byli našimi klienty především naši přátelé a jejich přátelé, které k nám přivedli. Postupem času se nám podařilo najít si své místo mezi ostatními podobnými podniky. A přilákat další klienty, kteří si nás oblíbili. A pravidelně k nám docházejí. Musíme se ale neustále snažit o to, abychom byli vyhledávaní, takže pořád pracujeme na tom, abychom měli vysokou kvalitu a občas i nějaké ty novinky pro zákazníky. Odstrańování graffiti Praha.

Staráme se také o čistotu v celém zařízení…graffiti na omítce

Staráme se také o čistotu v celém zařízení a taky o to, aby to u nás vypadalo příjemně. Aby se u nás lidé dobře cítili, a i kvůli tomu se rádi vraceli. V tomto našem záměru nám ale hodili sprejeři jeden velký klacek pod nohy. Posprejovali zvenčí stěnu našeho centra. Udělali to bohužel tak, že budova fitness vypadala dost nevábně, jako nějaké mafiánské sídlo.

Od několika klientů jsem zaslechla, že se k nám zdráhali vejít, když to uviděli. Řekli mi, že jim sice bylo jasné, že my s tím asi nemáme nic společného, ale i tak je to trošku odrazovalo. A SERVIS LIPKA, s.r.o.jak odstranit graffiti

Sice jsme se nebáli, že by nám to odradilo stávající zákazníky…

Sice jsme se nebáli, že by nám to odradilo stávající zákazníky. Ale určitě jsme nemohli počítat s tím, že by nám takhle mohli přibýt nějací noví. Shodli jsme se, že investice do odstranění graffiti a do protigraffitového opatření bude nutná. Odstrańování graffiti Praha.

Dokonce mnozí naši klienti měli s odstraňováním graffiti zkušenost a mohli nám poradit. Proto jsme se rozhodli pro firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Odstraňování graffiti Praha. Neztráceli jsme časzbytečným výběrem a rovnou jsme oslovili toho nejlepšího.

 

Mazanice na zdi