Odjeli jsme s manželem na dovolenou a nechali dům hlídat naše dospělé děti. Syn i dcera mají každý své životy a své domovy, ale v průběhu dvou týdnů se střídali, aby u nás doma zaopatřili všechno, co bylo zapotřebí. Neobávali jsme se, že by se něco mohlo stát. Naše děti jsou šikovné a dokáží si poradit v různých situacích. Ale neočekávali jsme od nich, že by šli nad rámec povinností. Přichystali nám takové menší překvapení. Jistou dobu jsme si stěžovali na to, jak náročné je umýt některá půdní okna. Lépe řečeno to nebylo náročné, ale spíše nemožné, a to především kvůli špatné dostupnosti a nevhodné konstrukci. mytí oken Brno

krásně čisté výlohy a okna mytí oken cena Umyjeme Vám okna

Asi jsme už se svými stížnostmi začali být…

Asi jsme už se svými stížnostmi začali být velice nápadní, protože naše děti se rozhodly, že nám problém pomohou vyřešit. A udělaly to právě v době, kdy jsme byli na dovolené. Po návratu nás tak přivítala nádherně čistá půdní okna. V první chvíli jsem měla pocit, že se mi to jen zdá a zašla jsem se podívat blíž, co to má být. Překvapilo mě, že jsou okna nejen čistá, ale zároveň i dokonalé vyleštěná. Myslela jsem si, že nám děti okna nechali vyměnit a že koukám na nová skla. Potom jsem se ale dozvěděla, že nás na jejich popud navštívila firma mytí oken Brno a takhle krásně svůj úkol zvládla. mytí oken Brno – mytí oken Brno

mytí oken ceník mytí oken cena za m2 Mytí oken pomocí horolezců

Aktuální stav oken se nám s manželem…

Aktuální stav oken se nám s manželem tak líbil, že jsme si firmu pozvali i později, když bylo vyčištění opět nezbytné. Tentokrát jsme to celé pozorovali a prací firmy ve výšce jsme byli fascinováni. Probíhalo to úžasně, všichni pracovníci byli neskutečně synchronizovaní a pracovali s nejvyšší mírou efektivity. Soustředila jsem se na to, jak firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. okna leští, abych taky něco z toho mohla aplikovat v praxi, ale vypadalo to natolik fyzicky náročně, že mi došlo, že mnohem jednodušší bude firmu i nadále zvát. mytí oken Brno – mytí oken Brno

jak vyčistit okna ve výšce nanoimpregnace oken od profíků Umyjeme Vám okna