Jak nemít na okně šmouhyVlastníme menší rodinný hotýlek v horách, kdy je v zimě v létě prakticky pořád plno, takže si nemůžemehorolezecké mytí oken stěžovat. V zimě si užívají lyžování, v létě chodí po túrách. Zase se blížila sezóna, tak bylo potřeba zde udělat pořádný úklid. Sice má hotel na starosti úklidový personál samozřejmě i přes rok, ale před sezonou děláme velký úklid navíc – mytí oken Brno.

 

A dívali jsme se, že tentokrát bychom měli věnovat zvýšenou pozornost oknům. Ale máme jich opravdu požehnaně, tak jsme si řekli, že tentokrát ulevíme uklízečkám a řeknem jim. Ať se pořádně zaměří na něco jiného a okna svěříme úklidové firmě. Ale s tou, která u nás byla posledně jsme nebyli spokojení, takže jsme si muselo najít někoho jiného, takže jsme byli odkázaní na internet. A pročetla jsem toho vážně hodně, abych měla jistotu, že to dobře dopadne. A nejvíce se mi zamlouvala úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken Brno, protože měla opravdu ty nejlepší reference. Sice lidé zároveň varovali před tím, že jsou trochu dražší. Ale že je to investice, která se určitě vyplatí, takže jsem se rozhodla pro ně.

 

 

mytí oken ve výškách

mytí oken horolezecky

Mytí oken od profíků

nanoimpregnace oken od profíků

A jsem vážně ráda, že jsem se obrátila právě na ně…

mytí oken ceník

A jsem vážně ráda, že jsem se obrátila právě na ně. Okna umyli perfektně a já jsem vážně nadšená a manžel taky. I uklízečky koukaly, jak je to skvěle vyčištěné a přiznaly, že se cítí trochu provinile, že takto okna nikdy nevypadaly. Ani když se snažili sebevíc. Zaměstnanci firmy jim na to řekli, že to není jejich chyba. Protože na to jsou třeba speciální prostředky, které neměly k dispozici. Je pravda, že my sami neměli moc představu o tom, co je na to nejlepší. Ale teď jsme se shodli, že je nejlšpí si na to najmout lidi z A SERVSIS LIPKA. A aby s okny uklízečky neměli už tolik práce, nanesli na ně nanipregnaci GlasProtect – GSP, která vydrží i několik let a špína ze skel se opláchne jen proudem vody. mytí oken cena

 

Tímto bych tuto firmu chtěla všem doporučit, protože odvedli fakt skvělou práci. Zaměstnanci byli navíc velmi milí, ochotní a slušní a neměla jsem s nimi jediní problém. Přišli v čas, práce odvedli dobře. Další výhodou je, že tato firma právě nabízí. I celou řadu dalších úklidových služeb, takže když budu někdy potřebovat něco dalšího, tak se určitě znovu obrátím na ně, protože se mi s nimi jednalo opravdu dobře a vím, že tam mám záruku nejlepší kvality a i dobrého jednání. A nerada jednám s nepříjemnými a nespolehlivými lidmi, i když třeba nabízejí dobrý servis. V hotelu máme spoustu práce. A rádi si necháme od této firmy příležitostně vypomoci především na ty věci, na které už nás úklidový tým nestačí. Takže pokud někoho hledáte na mytí oken, opravdu doporučuji tuto firmu. Myslím, že lepší nenajdete, alespoň ne z hlediska poměru cena výkon.