Odstraňování graffiti není jednoduchá věc. Zkoušeli jste to už někdy? Pokud ne, tak jste asi zatím nemuseli a buďte za to rádi. Je to totiž hodně nepříjemná práce, která nikdy nemá takový výsledek, jak si přejete.

sprejeři útočí v zákoutí   Nesmyslné tagy na objektech

Většinou to probíhá tak, že člověk učiní několik pokusů, které k ničemu nevedou, a jen za ně zbytečně utrácí peníze. Většinou první myšlenkou každého bývá zkusit graffiti přetřít barvou. Jenomže málokterá barva graffiti překryje. Barva sprejů většinou stejně nakonec prosvítá, ať děláte, co děláte. Odstraňování graffiti Praha.

profesionální čištění tagůOpískování fasády na historických objektech

Obvykle nakonec každý dojde k tomu, že…

Obvykle nakonec každý dojde k tomu, že musí malbu sdírat. A to vás moc nepotěší, když už jste investovali tolik peněz do nové barvy, kterou nakonec musíte taky seškrabat. Když je graffiti pryč, můžete zase začít s nátěrem. Co ale dělat, když váš dům sprejeři vyhledají znovu? Ocitáte se ve stejné situaci jako poprvé, jen teď už víte, že nejlepší bude rovnou sdírat.

Odborné odstranění a renovace plechových vratProč se ničí fasády domů

My jsme si to taky zažili a dobře vím, jak je to frustrující. Máte vztek na sprejera a nemáte si ho na kom vybít. Nevíte, co dělat, máte jenom starosti a pořád jen znovu a znovu utrácíte peníze za nový nátěr. Stojí vás to taky volný čas. Tak to šlo dokola, až nám naši kamarádi poradili, ať zkusíme vymyslet nějaké řešení s pomocí firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., Odstraňování graffiti Praha. Nakonec jsme se rozhodli pro antigraffitový nátěr, který vyřešil všechno.

jak odstranit tento nápismodernizace od graffitů

Nanesený na stěně domu ji perfektně chrání před sprejery…

Nanesený na stěně domu ji perfektně chrání před sprejery. Graffiti se z nátěru odstraňuje jedna báseň. Pracovníci A SERVISU se o to pokaždé postarají bez toho, abychom se museli jakkoli zapojovat. Šetříme tak peníze, čas i námahu. Sprejerů se zbavit nemůžeme, ale jejich graffiti nás už neobtěžují. Vždy jen maximálně prvních pár dní, než zaměstnanci firmy přijedou a všechno zařídí. Odstraňování graffiti Praha.

graffiti stopOpískování fasády na historických objektech