čištění koberců BrnoPár měsíců po porodu mého druhého syna jsem objevila ozdravné kouzlo červené řepy. Ze začátku mi čištění pohovek Brnonechutnala a musela jsem ji tepelně upravovat. Teď mám ale několik oblíbených receptů a způsobů, jak z ní udělat výtečnou pochoutku pro celou rodinu. Někdy ji zapeču se zeleninou s brambory, jindy přidám balkánský sýr a chilli. Nejzdravější je však určitě, pokud ji prostě jenom odšťavním a tuto šťávu vypiju. Samotná nedochucená šťáva je skvělá i pro malé děti – čištění koberců Brno.

 

Dělám to takhle už asi měsíc a cítím se skvěle a plná energie. Každý, kdo někdy pracoval s červenou řepou, čištění pohovek Brno recenzeví, že si musí dávat pozor, protože fleky, které způsobí její šťáva, jsou těžko odstranitelné. Ale zároveň každý, kdo má děti, ví, že si nejde dávat pozor na všechno. Jako každé ráno jsem si i minulý týden odšťavnila řepu. A celou snídani jsem si poté donesla do obyváku, že si udělám pěkný den.čištění pohovek Brno rady Než jsem si stihla dojít do kuchyně pro med do čaje, můj synek už tahal za ubrus a šťáva obarvila náš krémový koberec do ruda.

 

Okamžitě jsem zasáhla a začala koberec čistit teplou vodou a různými přípravky. Které máme doma, v marné naději, že skvrna zmizí. Zkusila jsem na skvrnu nasypat i sůl, jak radili na internetu, ale to také nepomohlo.

 

kdo nám vyčistí pohovku Brno

Nezbylo mi, než se obrátit na úklidovou firmu…čištění koberců Brno

 

Nezbylo mi, než se obrátit na úklidovou firmu. Na internetu jsem se snažila najít firmu s co nejlepšími referencemi, abych si mohla být jistá, že to opravdu vyčistí. A já nevyhodím peníze za to, že se z červené skvrny stane růžová. Koberec taky nebyl zrovna levný, takže jsem se rozhodla upřednostnit kvalitu, i když za vyšší cenu. Chtěla jsem se taky vyhnout extrakční metodě, se kterou mám z minulých let špatné zkušenosti. Nakonec jsem si vybrala firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Brno, jsem velice ráda, že jsem si vybrala právě tuto firmu, i když jsem nejprve s výběrem váhala. Firma totiž nepatří k nejlevnějším na trhu, na druhou stranu nechtějí nic, na co by neměli nárok. Jejich pracovníci odvedli opravdu vynikající práci a nemůžu si je vynachválit. Nejvíce jsem ocenila jejich časovou flexibilitu a pochopení, že šťáva musí z koberce zmizet co nejdříve a nic nesmí jít poznat. profesionální čištění koberců Brno

 

 

Nebyl problém…

 

čištění sedaček BrnoNebyl problém se s nimi domluvit a ještě ten den ke mně přijeli a koberec perfektně vyčistili. Naprosto to předčilo moje očekávání. Koberec vypadal jako nový, pracovníci A SERVISU vyčistili nejenom skvrnu od řepy, ale také zašlou špínu, která byla v koberci již několik let. Metodou kotoučového strojového čištění tak na koberci nebylo vůbec poznat, že došlo k nějaké nehodě s červenou řepou. Nebo že by po koberci vůbec někdy někdo chodil.

 

To by extrakční metoda nikdy nedokázala. Chemikálie totiž nepůsobí zdaleka tak do hloubky a čistí koberec jenom povrchově. Zaměstnanci byli velice milí a ochotní, pomohli mi i s odstavením nábytku, aby byl pro úklid prostor. Sama bych ho totiž rozhodně nedokázala dostat z pokoje. Musím tedy říct, že se skutečně jedná o profesionály, kteří jsou na svém místě. Firmu mohu tedy jednoznačně doporučit dál. Pokud se vám stane nějaká podobná nehoda jako mě. Nebo budete potřebovat pomoc s jiným úklidem nebo čištěním, neváhejte se na ně obrátit. Určitě budete stejně spokojení. Kromě čištění koberců nabízejí totiž i další služby.