čištění koberců BrnoJsem velký milovník čajů. Doma jich mám pěknou sbírku. Čaje bílé, černé, zelené i ty čaje nečaje- bylinné a ovocné – čištění koberců Brno.

čištění sedaček Brno

Pití čaje je pro mě rituál, zásadně piju čaje sypané a pečlivě dodržuji pravidla jejich přípravy. Čaje milujeme v rodině všichni, jako se někdo schází u vína, my se scházíme u čaje. Proto jich vždycky na rodinných oslavách máme připravenou solidní zásobu. Stejně tak tomu bylo na oslavě mých 48. Narozenin. Sešli jsme se zase celá rodina a po obědě jsme si dali v obyváku každý šálek čaje s mlékem a sušenkami. Napečeno bylo, jako na Vánoce – čištění koberců Brno.

 

Všechno probíhalo podle plánu až do té chvíle, kdy jsme udělali druhý nálev. Když jsem čaj nalévala své patnáctileté neteři, zrovna se otáčela na babičku a mně konvička i celým čajem spadla na zem. Můj speciální slavnostní čajový servis byl na cimpr campr a čaj všude kam se podíváš. Celý náš orientální koberec byl úplně špinavý. Samozřejmě jsem to na oko vůbec neřešila, ale zbytek oslavy jsem se soustředila jenom na to. Ještě ten večer jsem si na internetu našla úklidovou a čistící firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Brno.

čištění pohovek Brno

kdo nám vyčistí pohovku Brno

kdo nám vyčistí koberec Brno

vysávání kobercůNa internetu měla výborné reference a hodnocení…strojní čištění koberců

 

Na internetu měla výborné reference a hodnocení. Svůj orientální koberec jsem totiž nechtěla svěřit jenom tak někomu.  Se zaměstnanci A SERVISU, jsem se dohodli na podrobnostech vcelku rychle a bezproblémově. Už po telefonu mě obeznámili s metodou, kterou používají a také mne ubezpečili, že se vyhýbají extrakční metodě, se kterou mám z minulých let špatné zkušenosti. Metodou kotoučového strojového čištění tak na koberci nebylo vůbec poznat, že došlo k nějaké nehodě.

 

To by extrakční metoda nikdy nedokázala. Chemikálie totiž nepůsobí zdaleka tak do hloubky a čistí koberec jenom povrchově. Zato metoda A SERVISU, tedy použití kotoučové stroje kosmetiku pečlivě vpravil do koberce a ta mohla tak účinně působit. Jsem velice ráda, že jsem si firmu objednala, protože sama bych koberec takto určitě čištění koberců Brnonevyčistila. I kdybych stroj někde sehnala, asi bych s ním nedokázala manipulovat, protože váží minimálně  kilo. Jedná se tedy o velmi fyzicky náročnou práci. Zaměstnanci odvedli opravdu vynikající práci a výsledek opravdu stál za to. profesionální firma pro čištění kobercůNejenom, že zmizela skvrna od čaje, ale také zašlá špína a koberec díky tomu vypadal jako nový. Další výhodou byl také fakt, že z koberce odstranili i všechny bakterie a alergeny. Co mě, jako ženu potěšilo, byl také hezký bonus v podobě krásné vůně, kterou zanechala kosmetika v hloubce koberce.

 

Takže můžeme s klidným svědomím koberec dál používat a pořádat další narozeninové oslavy ve znamení čaje. Firmu mohu tedy s čistým srdcem doporučit dál. Výhodou je také to, že A SERVIS nabízí mnoho dalších služeb, takže máme všechno na jednom místě.