čištění koberců Praha 9Jako v každé rodině i v té naší se sem tam přihodí nějaké drobné neštěstí. Něco se rozbije, něco se rozlije, profesionální firma na čištění koberců Praha 9něco někam zapadne a tak dále. Co se však povedlo našim dvěma klukům to se jen tak nevidí. Nebo možná vidí, ale já to zažila prvně. Stalo se něco na první pohled jednoduchého, jednomu spadla žvýkačka a druhý na ni šlápl. Žvýkačka se, ale nenalepila na botu, nýbrž byla vtlačena do koberce.

 

Co se, ale povedlo těm dvěma chytrolínům pak? Na internetu si našli návod, jak se žvýkačky zbavit. Návod byl jednoduchý, položit na žvýkačku papír a přejet po papíru žehličkou. No a co se nestalo ne jen, že žvýkačka se neodlepila, ona se místo toho rozpatlala po celém koberci – tedy jen po přibližně ploše A4 papíru, ale dramatizace je na místě.
Když jsme s manželem viděli, co se stalo nezbývala nic jiného než najít řešení a to co nejrychleji. Naštěstí nám internet poradil efektivnější způsob než klukům a než by bylo koberec vyhodit. Našli jsme společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Praha 9, která se zaměřuje přesně na náš problém, tedy jedno její odvětví se na znečištěné koberce zaměřuje.

profesionální firma na čištění pohovek Praha 9

jak vyčistit koberec

jak vyčistit běhouny

jak vyčistit pohovku

 

 

 

 

Hned následující den u nás byl tým pracovníků…

čištění pohovek Praha 9

profesionální firma na čištění pohovkyHned následující den u nás byl tým pracovníků A SERVISU a pustili se do práce. Když viděli tu spoušť a naše dva kluky vykukující z dětského pokoje museli se smát. Následně nás, ale ujistili, že koberec není ztracený.
K čištění využili mohutného kotoučového stroje a profesionální chemie. Tato chemie je silná, ale jemná a nepoškodí tedy ani přírodní vlákna koberce. Stroj dokáže velmi efektivně vše vyčistit s pomocí svých masivních kartáčů, které se velmi rychle otáčejí a tím si poradí s jakýmkoli znečištěním. Naštěstí si poradili i se žvýkačkou.
Po vyčištění byl koberec nejen bez žvýkačky, ale také načechraný, voňavý a barva mu zářila jako snad nikdy. Okamžitě jsme se s manželem domluvili na čištění i ostatních koberců v bytě a to jedině s A SERVISEM.