S přítelem jsme si postavili domeček. Můj táta špatně nesl, že jsem se k příteli odstěhovala, a teď i to, že jsme si postavili dům. Odmítal tam za námi přijít a setkával se se mnou jen u něj doma nebo na rodinných oslavách u dalších příbuzných. Dlouho se odmítal sejít i s přítelem, nelíbilo se mu. Že byl už jednou rozvedený, a nechtěl ho kvůli tomu přijmout.

Když jsem ale otěhotněla, musel svůj přístup přehodnotit, pokud se chtěl se svým vnoučetem vidět. Začal nás navštěvovat a s mým přítelem komunikovat, ale bylo vidět, že si vždycky hledá záminku. Pro kterou by mohl přítele nebo náš dům zkritizovat. Vždycky bylo něco špatně. Já jsem mu nechtěla přihrávat a zavdávat důvody. Kvůli kterým by si do nás mohl rýpnout, proto jsem se vždycky až nesmyslně hystericky starala. Aby bylo všechno doma v nejlepším pořádku.

VandalismusMalování na zdiOdstranění tegů z fasádyZničená zeď

Osud mi ale házel klacky pod nohy…

Osud mi ale házel klacky pod nohy. Před křtinami naší dcerky, na které byl pozvaný i táta, nám dům posprejovali sprejeři. Mě bylo jasné, že by to táta zase nějak svedl na přítele a na to, že máme úplně špatný dům v té nejhorší lokalitě. Proto jsem chtěla, aby bylo graffiti co nejrychleji odstraněno a aby bylo zajištěno. Že každé další nasprejování bude zlikvidováno bez dalšího zdržování, poškozování omítky a finančních nákladů.

Přítel viděl moje zoufalství, snažil se mi vyjít co nejvíce vstříc a podařilo se mu najít přesně to. Co jsem chtěla – antigraffitový nátěr firmy Odstraňování graffiti Plzeň. Firma odstranila graffiti ze stěny, přítel rychle opravil poškozenou omítku. Na kterou se mohl nanést ochranný nátěr a všechno se to stihlo těsně před křtinami. Doufám, že nakonec ochranný nátěr nevyužijeme, ale uklidňuje mě vědomí, že kdyby to bylo třeba, tak A SERVIS přijede a dá to bleskově do pořádku.

Odstraňování graffiti PrahaOdstraníme Vám graffitiSprejeři a fasády domůGraffiti a jejich odstranění