Proti čemu je v dnešní době třeba bojovat? Proti sprejerům! Mám pocit, že v tomto směru z nás bojovnost naprosto vyprchala a přesunula se tam, kde jí vůbec není tolik zapotřebí. Jako by nikomu nevadilo, že je jeho dům posprejovaný. Nebo jak jinak si můžu vysvětlit tolik posprejovaných domů? Samozřejmě je to hodně i o tom, že se lidé nechtějí pouštět do marné a předem prohrané bitvy. Ale je to skutečně tak? Opravdu se nedá zasáhnout nějak účiněji?

Malování na zdiZničená zeďSpejeři

My s rodinou jsme zjistili, že to jde. Jen musíte trošku zapátrat. Kdo nehledá, nic nenajde. Je jasné, že když se člověk nebude o nic zajímat, tak nikdy nenatrefí na zajímavá a opravdu funkční řešení. Nám stačilo jen chvíli hledat na internetu a vyšla z toho spolupráce s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o. Odstraňování graffiti Praha, která vyřešila jako mávnutím proutku naše strasti s graffiti.

Odstranění graffiti bez starostí? Zkuste A SERVIS!

Posprejovaný dům nám už dlouhou dobu pil krev. Nejprve jsme graffiti zkoušeli přetřít barvou, v tom jsme ale nebyli moc úspěšní. Nakonec jsme seškrabávali omítku a dělali nový nátěr. Když se pak na domě objevilo nové graffiti, popadla mě strašná zlost a manželka se uklidňovala pláčem. Tenkrát jsme právě natrefili na A SERVIS a to bylo naše jediné štěstí, protože jsme oba nebyli daleko od sesypání.
Firma u nás ale dokázala pravé zázraky.

Odstraníme Vám graffitiJak odstranit graffitiGraffiti na omítce

Graffiti zvládla odstranit tak, že byl nátěr poškozený jen na několika místech a to jsme hravě opravili. Potom nanesla antigraffitový nátěr, který nás zachránil při třetím útoku sprejerů. Z ochranného nátěru se graffiti sundávalo raz dva. Nedošlo při tom k jedinému poškození omítky.

Musím taky vyzdvihnout způsob práce firmy, který zajistil, že jsme byli oproštěni od všech starostí a nemuseli jsme ohledně graffiti podnikat nic. Jen firmě zavolat. To určitě potěší každého zákazníka. Odstraňovíní graffiti Praha vřele doporučuji všem, kteří chtějí s graffiti jednou pro vždy zatočit. Zkuste tuto firmu určitě taky!

VandalismusSTOP s graffitiJak zatočit s graffiti